Obnovit stránku

Pane Bůh, tady Anna

Audiokniha
229 Kč
189 Kč bez DPH

Pane Bůh, tady Anna

Vše, co nás přesahuje, řečeno jasně a zajímavě ústy malého děvčátka Anny

Kniha Pane Bůh, tady Anna patří dnes ke klasické četbě nejen v anglicky mluvících zemích.
Vše, co nás přesahuje, řečeno jasně a zajímavě ústy malého děvčátka Anny, ve skvělé interpretaci Báry a Anety, doplněno dvěma bonusovými písněmi Báře Hrzánové a Anetě Langerové jednoho dne vstoupila do života kniha, jejíž poselství by si přály s vámi sdílet. Kniha Pane Bůh, tady Anna patří dnes ke klasické četbě nejen v anglicky mluvících zemích.
Ve třicátých letech našel mladý Fynn při potulkách ulicemi Londýna malé opuštěné děvčátko Annu, ujal se jí a se svou matkou se o ni staral. Po večerech si spolu vyprávěli a hráli, mluvili o životě, o přírodních vědách a matematice i o všem, co nás přesahuje. Anna Fynnovi povídala o svých rozmluvách s „panem Bohem“, jemuž se svěřovala se všemi myšlenkami a těžkostmi. Měla neobyčejnou schopnost přesně formulovat životně důležité otázky, které ji zajímaly a dokázala na ně nalézt i jasné odpovědi. Nevinný, ale pronikavý pohled Anny na svět přiměl Fynna, aby přeformuloval své dosavadní názory.
Audiokniha Pane Bůh, tady Anna vznikla v režii Hany Kofránkové, v podání Barbory Hrzánové s hudbou Anety Langerové a v hudební produkci Jakuba Zitka. Jako speciální bonus obsahuje dvě písně se zhudebněnými texty z knížky.

5,0
hodnotilo 3 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 07:29:33

Autor

Autor Sydney George Hopkins
Interpret Aneta Langerová, Barbora Hrzánová

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 411 MB
Kategorie Audioknihy, Zahraniční literatura, Životní filozofie, náboženství
Jazyk česky
Kód:  AK1B337
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB23