Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 2 000 Kč stále doručujeme zdarma!

Patnáctiletý kapitán

Audiokniha
Doprava
zdarma
249 Kč
206 Kč bez DPH

Patnáctiletý kapitán

Děj této verneovky se neodehrává dvacet tisíc mil pod mořem, na Měsíci ani na kometě letící hlubokým vesmírem neznámo kam. Je to příběh, který se mohl skutečně odehrát, aniž bychom museli do hry osudu zapojit nějaký převratný vynález, jaké se ve Verneových knihách hojně vyskytují. Zato je to dobrodružství, z něhož se napětím tají dech, plné překvapivých zvratů a nečekaných situací. Jaké je prožít dobrodružný příběh uprostřed rozbouřeného moře na plachetnici bez posádky? Stát v okovech na otrokářském trhu? Proplouvat řekou na domorodém člunu středem africké džungle plné lidojedů? Zažít strach, hrůzu, ale i radost ze setkání s blízkými, pocit vítězství?
Mimochodem, víte, že Patnáctiletého kapitána Verne napsal, když měl problémy s výchovou svého syna? Chtěl mu ukázat, jak se má chovat správný kluk.
4,0
hodnotilo 1 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Audio

Délka 01:48:42

Autor

Autor Jules Verne
Interpret Ilja Racek, Jiří Dvořák, Jiří Knot, Ljuba Krbová, Michal Pavlata, Miroslav Táborský, Zdeněk Maryška, Filip Svoboda, Kryštof Hádek, Miloš Vávra

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 100 MB
Kategorie Audioknihy, Dobrodružné romány, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AKZ882
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB12