Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Pětiminutové pohádky – nejlepší způsob, jak zabavit vaše děti

Nejspíše všichni intuitivně tušíme, že čtení s dětmi má na naše nejmenší pozitivní vliv. Tento závěr však potvrzují i výzkumníci z univerzity v Melbourne. V rozsáhlé studii se zabývali čtením u více než čtyř tisíců dětí ve věku 4 až 11 let. Ukázalo se, že čím častěji rodiče dětem předčítali, tím lepší měly jejich ratolesti výsledky v celostátních srovnávacích testech.

Pětiminutové pohádky

Najděte si nyní alespoň 5 minut na čtení s dětmi i vy

Ideální četbou i pro zaneprázdněné rodiče jsou Pětiminutové pohádky – knihy plné pestrých ilustrací, které jsou vhodné nejen pro čtení před spaním, ale nabízejí i řadu možností, jak dítě do příběhu zapojit. A co si budeme namlouvat: mnohdy unavení rodiče obzvlášť v současné chvíli ocení především to, že srozumitelné vyprávění jejich děti především zabaví a oni si na chvilku oddechnou.

V řadě Pětiminutových pohádek vychází třeba příhody oblíbených psích hrdinů z Tlapkové patroly, dobrodružství myšáka Mickeyho a jeho přátel v neopakovatelném provedení od Disneyho a příběhy princezen od stejného tvůrce – vystupují v nich hrdinky klasických pohádek i těch moderních jako Na vlásku nebo Rebelka.

Najděte si nyní alespoň 5 minut na čtení s dětmi i vy – je to nejlepší prevence pro to, abyste se v budoucnu nemuseli rozčilovat, že jen chodí s nosem přilepeným ke smartphonu.

Pětiminutové pohádky na Alza.cz

Disney 5minutové Mickeyho pohádky

Tlapková patrola 5minutové pohádky

SPIDER-MAN 5minutové Spider-Manovy příběhy

Tlapková patrola Nové 5minutové pohádky

P-DC1-WEB12