Obnovit stránku

Prodloužili jsme pro vás otevírací dobu našich prodejen, abyste mohli dárky letos nakoupit v klidu a bez stresu.

Petr Pan

Audiokniha
269 Kč
222 Kč bez DPH

Petr Pan

Peter Pan je kouzelný příběh o chlapci, který se nikdy nestal dospělým 

Všechny děti až na jedinou výjimku vyrostou. Tou výjimkou je Petr Pan. Tenhle kouzelný malý vejtaha, který se rozhodl, že se z něj nikdy nestane nudný dospělák, žije na jednom ostrově v tajemné Zemi Nezemi. A nežije tu sám! Kromě dalších kluků Ztraceňáků, jsou tu víly, ale taky krvežízniví piráti s kapitánem Hákem v čele. Co se ale stane, když Petr Pan do Země Nezemě přivede tři docela obyčejné londýnské děti? Jaká dobrodružství čekají na malou Wendy, Johna a Míšu, když jednou v noci nepozorovaně uletí rodičům otevřeným oknem? Audioknižní dramatizace klasického  příběhu o nesmrtelné dětské duši, která dřímá v každém z nás, a o touhách, prodlévajících kdesi na vzdáleném ostrově věčného úsvitu. Věříte na víly?
Další audioknihy z akce VELKÝ AUDIOKNIŽNÍ ČTVRTEK

Sir James Matthew Barrie

Skotský novinář, spisovatel a dramatik. Narodil se v městečku Kirriemuir v chudé tkalcovské rodině, kde vyrůstal spolu s devíti sourozenci. Studoval na Edinburské univerzitě, kde se spolužáky Arthurem Conanem Doylem a Robertem Louisem Stevensonem vydával vysokoškolský časopis. Po dokončení studia pracoval jako divadelní kritika novinář nejprve v Nottinghamu a později v Londýně. Petr Pan vznikl původně jako divadelní hra nazvaná Petr Pan aneb o chlapci, který nechtěl vyrůst, jež byla poprvé uvedena roku 1904 v Londýně. Po mnoha úspěšných představeních dal J. M. Barrie v roce 1911 své divadelní hře knižní podobu pod názvem Petr a Wendy. O rok později odhalili v londýnském Kensingtonském parku Petru Panovi sochu. V roce 1913 byl J. M. Barrie povýšen do šlechtického stavu a v roce 1922 obdržel Řád za zásluhy. Před svou smrtí věnoval veškerá práva na díla o Petru Panovi londýnské dětské nemocnici v Great Ormond Street, která je užívá dodnes.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 06:28:01

Autor

Autor James M. Barrie
Interpret Antonie Talacková, Antonín Holoubek, Barbora Sadílková, Klára Suchá, Lukáš Hlavica, Matěj Převrátil, Matěj Viták, Otakar Brousek ml., Viktorie Hrachovcová

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 372 MB
Kategorie Audioknihy, Detektivky, thrillery, Dobrodružné romány, Pro děti, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AK1B122
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB19