Obnovit stránku

Policie

4,9
hodnotilo 83 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
jo nesbo - jako vždy super
Strhující děj a napětí Výborně načteno Hynkem Čermákem
Hynek Cermak cte skvele :-)
Jo Nesbo v plnom nasadeni - nie je mozne prestat pocuvat (audiokniha). Je nutne najprv (předem) precitat knihu "Prizraky", kniha "Policie" nadvazuje na tuto knihu (volne pokracovanie ?).
Knihu jsem ještě nečetl, ale přečetl jsem předešlých 8 knih tohoto autora s hlavním hrdinou Harrym Holem a pokračování v nákupu dalších dílů bylo jen logickým vyústěním spokojenosti s předchozími čtenářskými zážitky. Nákup v Alze jsem zvolil zejména díky výborně vytvořenému procesu nakupování.
žádné
Výborná kniha
Skvělý závěr Haryho Hoola, i když možná kdo ví? Mohu jen doporučit, nejdřív jsem si ji přečet ve slovenštině a pak v češtině... Poslechnout si ji je bonus.
Knížka žádné nemá, snad jen že musíte začít od začátku, tedy od netopířího muže, ale to je v podstatě klad.... Každopádně kniha navazuje na předchozí knihu přízrak, bez ní to není ono, pokud jste si ji nepřečetli nebo neposlechli začněte u ní...
super čte se jedním dechem zvláštní závěr :)
nektere kapitoly ctu tak, ze zapomenu dychat! vyborna kniha
Kniha i interpretace výborná (již tradičně). Jen mám drobné pochybnosti o tom, jestli jde o opravdu kompletní knihu. Neporovnával jsem to celé, ale v poslední kapitole stopy 51, 52 (poslední stopy knihy před ukázkami) chybí oproti tištěné knize jeden odstavec. Možná dějově nepodstatný ale přece... Audiotéka uvádí audioknia kompletní... Nakladatelství One hto book se k tomu na svých stránkách blíže nevyjadřuje...
výborná kniha, dobře načteno
příliš dlouhé hudební předěly mezi kapitolami
WEB7