Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Polská konverzace

Audiokniha
290 Kč
264 Kč bez DPH

Polská konverzace

Polská konverzace: Cestujete často do služebně či soukromě do Polska? Lákají Vás historická města jako Krakow či Gdaňsk, Mazury či divoké pobaltí?
Tento kurz je pro všechny, kteří chtějí zlepšit úroveň komunikace při cestování. Skládá se z následujících okruhů: pozdravy, představování, restaurace, rozhovor se zahraničním návštěvníkem, u lékaře, prohlídka města, cestování letadlem, na policii, v hotelu, určování času, nakupování, cestování, pracovní pohovor a konverzace na dovolené. Naučíte se nejen ptát, ale také nejběžnějším způsobem odpovídat. Pokud rádi cestujete a máte problém s porozuměním na letišti, v hotelu, v muzeu či v letadle, je tento kurz právě pro vás.
Kurz obsahuje celkem 890 frází a reakcí (celkem 1780 poslechových jednotek). Každé téma je rozděleno do samostatných bloků otázek a odpovědí. Cílem je nejen porozumět samostatným slovíčkům, ale porozumět a umět správně reagovat v nejobvyklejších rozhovorech. Skripta k tomuto kurzu obsahující texty k audiostopám, oboustranné kartičky a procvičovací testy naleznete na www.english-to-go.eu

Parametry a specifikace

Audio

Délka 09:01:16

Autor

Autor Kolektiv autorů
Interpret Kolektiv autorů

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 499 MB
Kategorie Audioknihy, Výuka cizích jazyků
Jazyk česky
Kód:  AK1A078
Záruka: 24 měsíců
P-DC1-WEB19