Obnovit stránku

Pozitivní leader

4,8
hodnotilo 40 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Úplná ztráta času to není, ale hustota přínosu audioknihy je malá a nejen obsah, ale i zpracování do fromátu audioknihy má mnoho zásadních nedostatků. Je znát že kniha je motivována především touhou "po sobě zanechat knížku", spíš než čímkoli jiným. Nechutná vám čistá voda? Dejte si do ní citrón. Nemůžete spát kvůli hluku? Vemte si špunty do uší.
Nápad dobrý. Aleš Zbořil čte české pasáže dobře, kniha je srozumitelná i v autě. Spousta myšlenek a návodů je zajímavých a přínosných.
Provedení špatné. Kniha je mizerně a chaoticky strukturovaná. Nemá smysluplný závěr. Mnoho anglických výrazů, které pan Zbořil neumí vyslovit, takže lze jen obtížne pracovat s odkazy. Velká redundance a přespříliš opakování. Smysluplné návody a poznatky střídají banality a někdy úplné nesmysly. Příliš mnoho vaty, dá velkou práci vybrat ty smysluplné kousky. Mnoho návodů "jak" je buď zbytečných nebo rovnou nesmyslných, a tam, kde by návod "jak" byl nejvíc třeba, úplně chybí. Autor si často protiřečí ("Obědvejte pomalu a v klidu, nezanedbávejte jídlo", o kapitolu později "O paute na oběd jděte do fitka"). Úprava obsahu pro formát audiknohy je nedostatečná (např. odrážkové seznamy jsou otrocky čteny tak jak jsou napsány, takže není vůebc snadné udržet nit).
zajimave postrehy otevira oci v urcitych vecech
jako kniha by se to velmi slozite cetlo (alespon mne)
inspirativní kniha hezky namluveno možné stáhnout jako MP3
v e-knize nelze kopírovat text, pouze pod heslem, které se mi nepařilo získat
Lze poslouchat kdekoliv. Dobrý hlas. Oproti složitosti knihy lze lépe vstřebat.
Je to náročné téma, takže nutno poslouchat násobně krát, či zastavovat a spolu s tím pracovat.
Vynikající kniha pro všechny kdo pracují s lidmi.
zajímavý pohled na problematiku
Čtivé
Kniha je napsána jasně a srozumitelně pro "laickou" veřejnost. Pan Mühlfeit popisuje vůdcovské "praktiky" a ukazuje to na příkladech z Microsoftu. Myslím si, že kniha je určena pro všechny, kteří vedou skupinu lidí, nebo se chtějí dozvědět něco o leadershipu.
Aktuální kniha s vynikajícím zacílením do našeho prostředí s nadhledem a zkušeností ze světové korporace. Doporučuji a autorovi děkuji, že věnoval čas předání svých zkušeností!
Nic
WEB13