Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Pravidlo žádných pravidel

E-kniha, česky
269 Kč
245 Kč bez DPH

Pravidlo žádných pravidel

Převratná firemní kultura, díky níž Netflix dobyl svět

Nezáleží na tom, jak tvrdě pracujete. Přestaňte kontrolovat podřízené. Vždy říkejte, co si o druhých myslíte. A nikdy, nikdy se nesnažte zalíbit šéfovi. 
Firemní kultura Netflixu se na první pohled zdá příliš radikální na to, aby v reálném světě mohla fungovat. Jenže Netflix se díky ní dokázal proměnit z půjčovny DVD ve streamovací velmoc se 195 miliony zákazníků, která produkuje oscarové snímky.
Netflix představuje jeden z největších byznysových úspěchů historie. Jeho nevídaná firemní pravidla však nepřišla až se slávou a miliardovými tržbami. Naopak, například pravidlo „plaťte nejlépe na trhu“ Netflix zavedl během finanční krize, kdy mu hrozil krach. Tehdy jeho CEO Reed Hastings pochopil, že jeden drahý špičkový zaměstnanec nahradí několik průměrných, a ušetří tak náklady.
Tato manažerská příručka pro 21. století ukazuje novou cestu, jak vést firmu v rychle se měnícím světě. Každý, kdo nechce dopadnout jako Kodak nebo Nokia a kdo usiluje o vysokou produktivitu či inovativnost, v ní najde jasny´ a konkrétní návod, jak toho docílit.

Napsali o knize Pravidlo žádných pravidel

„Kniha Pravidlo žádny´ch pravidel ukazuje, že současné usilování o svobodu i odpovědnost není jen možné, ny´brž dokonce nutné. A to nejen v Silicon Valley.“

The New York Times 

O autorech:

REED HASTINGS (* 1960) je spoluzakladatel a co-CEO Netflixu, filantrop v oblasti vzdělávání. Než začal podnikat, působil jako učitel Mírovy´ch sborů v Africe.
ERIN MEYEROVÁ (* 1971) je expertka na firemní kulturu. V roce 2019 byla už podruhé označena v žebříčku Thinkers50 za jednu z nejvlivnějších byznysovy´ch myslitelek světa.

Parametry a specifikace

Základní

Autor Reed Hastings
Jazyk česky
Počet stran 312 stran
Rok vydání 2020
Nakladatel Jan Melvil publishing
Kód:  EK36423
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-755-5113-9
P-DC1-WEB17