Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Prázdnota: Sny

E-kniha, česky
299 Kč
272 Kč bez DPH

Prázdnota: Sny

První kniha ze série Prázdnota

Píše se rok 3589, patnáct set let po ničivé válce lidského Společenství proti brutální mimozemské civilizaci Dokonalých. Společenství válku o přežití vybojovalo, nyní se však objevilo ještě větší nebezpečí. Hrozba existenci celého vesmíru leží v srdci galaxie.
Je to Prázdnota sama. Existuje milióny let, neustále se rozpíná všemi směry a požírá vše, co mu stoji v cestě – planety, hvězdy, galaxie. Původ Prázdnoty je neznámý, stejně jako její tvůrce a účel. Ani Raielové, nejstarší a technologicky nejvyspělejší rasa v galaxii, nedokázali odhalit tajemství Prázdnoty.
Jediným spojením s Prázdnotou jsou Sny. Sny, kolem kterých povstal náboženský kult, který chce do jejího nitra vypravit Pouť. Nikdo neví, zda Pouť přinese záchranu nebo zkázu. Může však expanzi katastrofálně zrychlit a proto vyprovokuje i reakci mimozemských sousedů. Společenství směřuje k další krizi

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Peter F. Hamilton
Jazyk česky
Počet stran 640 stran
Rok vydání 2021
Série Prázdnota
Díl série 1.
Nakladatel Planeta9
Typ E-kniha
Kód:  EK37717
P-DC1-WEB27