Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Dívej se, jak padám

E-kniha, česky
Ona Dnes 15 %
Koupit se slevovým kódem 2021ONADNES15 212 Kč
249 Kč
226 Kč bez DPH

Dívej se, jak padám

Nezvěstná dcera, zoufalý otec a odhalování špíny nablýskaného prázdninového ráje...

Mons Kallentoft přichází s novým příběhem, který vám nedá spát. Stockholm, 2015: Emme, jediná dcera Tima a Rebecky Blanckových, odlétá na Mallorku na svoji první dovolenou bez rodičů. A už se nikdy nevrátí.
Palma, 2018: španělská policie uzavírá případ Emmina zmizení jako nevyřešený, ale zdrcený otec se s tím odmítá smířit. Bývalého policistu už v rodném Švédsku nic nedrží, protože jeho manželství ztrátu milované dcery neuneslo. Přestěhuje se tedy na osudnou Mallorku a začne se živit jako soukromý detektiv.
Když dostane za úkol prošetřit pravděpodobnou nevěru, je nečekaně zatažen do světa korupce, kuplířství, drog a mocenských her. Podobnost případu s dceřiným zmizením Tima vybičuje ke zběsilému pátrání. V temných uličkách jinak luxusního ostrova nasazuje vlastní život, aby nalezl pravdu a to jediné, co jeho životu dává smysl — Emme.

Napsali o knize Dívej se, jak padám

Kallentoft je ve vrcholné formě a jeho horečný román prostě nejde odložit. Navíc v něm vykresluje smutek tak přesvědčivě, že ho čtenáři cítí na vlastní kůži.


Upsala Nya Tidning

Kallentoft umí kouzlit se slovy a v této knize to dokazuje víc než kdy dřív. […] Tohle tornádo písmen je plné potu, smutku, chtíče, ponížení, touhy, zoufalství, naděje, lásky a srdcí, která někdy bijí až příliš rychle a jindy skoro vůbec.


Kapprakt.se

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Mons Kallentoft

(nar. 1968) je původní profesí novinář. Proslavil se sérií knih o kriminální inspektorce Malin Forsové, jež byla přeložena do šestadvaceti jazyků a čítá už třináct dílů. V češtině vyšla také kniha Food Junkie — Posedlý jídlem (2013, česky 2014) a krimi série čerpající z řecké mytologie, kterou autor píše společně s novinářem Markusem Luttemanem.

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Mons Kallentoft
Jazyk česky
Počet stran 336 stran
Rok vydání 2021
Série Palma Diptych
Díl série 1
Nakladatel Host
Kód:  EK37600
Prod. číslo:  978-80-275-0437-4
P-DC1-WEB09