Obnovit stránku

Příliš dlouhá swingers party

4,7
hodnotilo 59 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Nadstandarne ctive Asi to tak u nas v nejvyssich kruzich chodi?
V podstate akusticke porno, musel poslouchat jen do sluchatek Nevim jak zablokovat pred vnukx
Prosím ať Kotletovo ,,šílenství" nikdy neskončí.
Vypraccovanejsi Kotleta :-)
Odpočinkové čtení styl není nudný
?? málo stránek
rozdělení do jednotlivých příběhů je +
dynamicky dej,neda sa prestat citat
Kotleta.
Prvu poviedku som uz cital.
super nářez
Výborné
Dobře se čte. Zajímavé příběhy.
Chybí tomu zakončení. Mezi povídkami občas velké časové skoky.
oddychovka
krátké :)
Od Kotlety jsem cetl snad vse a tahle knizka se mi zdala nejzabavnejsi. Na rozdil od narezu a perunovy krve to neni tak nacpane magii a akci. Ale pribeh ma velmi dobry spad a intenzitu a celkove je to velmi zabavne a ctive.
Lži, sex a prachy :) Luxusně načteno. Skvělej hlas a je vidět, že pán umí číst audioknihy. Má pro to cit. Ví kdy dát důraz, kdy zpomalit, prostě bomba.
vtipne
Drsně zábavné povídky, každá uzavřená a přesto spojené stejmými postavami, takže není třeba se zržovat zvykáním na nové charaktery
Zajímavé čtení z prostředí černé magie. Trocha erotiky, trocha napětí, trocha magie.
Této knize jsem se dost vyhýbal. Pamatuji si, že už Hustého nářezu jsem autorovi (tehdy na iBook Store) vyčítal, že na to aby se snažil vyrovnat Kulhánkovi tam má dost sexu (prakticky se tam sou... každých 40 stránek, někdy více někdy méně). Je pravdou, že buď si na to stěžovalo více fanoušků, nebo si autor vzal moje hodnocení k srdci, nebo prostě jen pochopil, že do takovéhoto druhu knížek se to nehodí, tak v dalších už toho sexu moc není. Je pravdou, že v Perunově krvi to „vynahrazuje“ sexem s mýtickou medůzou, takže co není v kvantitě je v „kvalitě“. Když vyšla tato kniha, tak jsem si říkal, že se autor konečně „odkopal“ a napsal něco, co mne nikdy nebude zajímat. Chyba lávky. Jednou jsem si přečetl část (v nějakém časopise) a říkal jsem si, že to možná nebude tak špatné a tak jsem si knihu, tuším ve slevě, zakoupil. Nutno podotknout, že jsem neprohloupil. Je to slet asi 5 povídek s detektivní tématikou (vždy vyšetřují nadpřirozené jevy), které se prolínají (díky hlavním postavám) a je tam jakási časová souslednost, čili jdou po sobě. Sexu, až na pár scén tam moc není, ale za to je to docela vtipně podané a slízl jsem knihu asi za 2 večery, což se mi dlouho nestalo. Pokud máte rádi hodně jednoduché detektivní příběhy s kouskem tajemna, nezbývá než doporučit, ale nečekejte od toho A.C. Doyla, nebo Agátu Christie, spíše je to kniha na odpočinutí, kdy se člověk jen baví jednodušším detektivním žánrem.
Čtivé Na autora málo sexuálních scén
Nenašel jsem, až na pár „sazečských“ chyb v ePubu, například špatně vysázené některé oddělovače kapitol, mezery ve slovech, atp. Takže jako hnidopich strhávám jednu hvězdičku za technické provedení
Nedá se upřít čtivost, ale ...
Spád a čtivost.
Bohužel jak sex, tak "magie" je (čistě pro mě) roubována do knihy velmi hrubou silou a autorova prezentace obého je na úrovni představ pubescenta ovšem psané zralým šedesátníkem. Možné doporučit jen jako letní čtení, když již není po ruce jiná kniha či naučný časopis.
odpad!
P-DC1-WEB24