Obnovit stránku

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

Audiokniha
219 Kč
181 Kč bez DPH

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

Mezinárodní bestseller o tom, že muži a ženy jsou odlišné bytosti.

Je to v dnešní době odvážné tvrzení? Ti, kteří se vzpírají myšlence, že biologické danosti ovlivňují naše chování, tak často činí s nejlepšími úmysly, neboť chtějí oponovat sexistickým názorům. Zaměňují však pojmy rovnost a stejnost, označující zcela odlišné skutečnosti. V této audioknize se dozvíte o vědeckých poznatcích, které potvrzují, že muži a ženy jsou fyzicky i mentálně hluboce rozdílní. Pomůže vám k tomu, abyste vedli šťastnější, zdravější a harmoničtější život.

Allan a Barbara Peasovi

Allan a Barbara Peasovi patří k nejúspěšnějším autorům píšícím o vztazích mezi muži a ženami. Pořádají oblíbené semináře, vystupují v médiích na celém světě a jejich knih bylo ve stovce zemí světa prodáno přes 27 milionů výtisků. Žijí v Austrálii.

Jan Kolařík

Již při studiích na brněnské konzervatoři spolupracoval s divadlem Husa na provázku, jehož je dodnes členem. Vytvořil zde výrazné role v inscenacích Balada pro Banditu, Amadeus, Doktor Faust, Evangelium sv. Lukáše, Lásky jedné plavovlásky, Cirkus Havel, a dalších. Filmoví diváci jej znají z Bratrů Karamazových od režiséra Petra Zelenky. Kromě dabingu a divadla je také moderátorem na brněnském rádiu Krokodýl a často spolupracuje s rozhlasem.

4,8
hodnotilo 11 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 09:21:42

Autor

Autor Alan a Barbara Peasovi
Interpret Jan Kolařík

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 516 MB
Kategorie Audioknihy, Osobní rozvoj, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AK1A721
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB2