Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Putinovi agenti

Audiokniha
249 Kč
226 Kč bez DPH

Putinovi agenti

Jak ruští špioni kradou naše tajemství

Jmenuji se Rachardžo. Robert Rachardžo. Jsem ruský agent ve službách (Jeho Veličenstva) Putina. Úkoly jsou jasné: podkopat vratkou demokracii v České republice. Vnést do ní chaos. Zmocnit se všech tajemství. Moje mise však byla prozrazena! Věděli jste, že Rusko z našeho území nikdy nestáhlo své tajné agenty, naopak jejich počet výrazně posílilo? Uznávaný novinář Ondřej Kundra vám odhalí působení ruských agentů na našem území i to, jak ruští špioni kradou naše tajemství.

Napsali o knize Putinovi agenti

"Autor píše klidně, až suše, usiluje o věcnost v rámci daného žánru, a právě proto přináší obraz, který by nás neměl nechat v klidu – tedy pokud nejsme doslova či přeneseně agenty Moskvy."

lidovky.cz

"Ačkoliv název Kundrovy knihy napovídá něco trochu jiného, než by se mohlo zdát, zlákaný čtenář se má šanci dozvědět mnohem víc nejen o jednotlivých případech, ale také zjistit souvislosti nezbytné pro pochopení širšího kontextu... V českém prostředí je tradice původních a kvalitních textů věnovaných obtížně proniknutelnému světu zpravodajských služeb stále nepříliš silná. O to je kniha Ondřeje Kundry cennější. A to při vědomí, jak obtížné je překročit meze textů psaných pro novinářské potřeby a posbírané zkušenosti přetavit ve větší a soudržnější knižní celek."

ihned.cz

"Střízlivá i varovná kniha novináře Kundry... Za situace, kdy český prezident otevřeně deklaruje, že Česká republika již nebude loutkou Spojených států amerických a Evropské unie, přičemž se ve skutečnosti možná sám stává loutkou Ruska a Číny, je takový varovný hlas nanejvýš potřebný."

iLiteratura.cz

4,6
Hodnotilo 9 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Audio

Délka 07:04:38

Autor

Autor Ondřej Kundra
Interpret Zbyšek Horák

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 582 MB
Kategorie Audioknihy, Česká literatura, Literatura faktu a publicistika
Jazyk česky
Kód:  AK1B272
Záruka: 24 měsíců
P-DC1-WEB27