Obnovit stránku

Recyklovaná kuchařka Jitky Rákosníkové: Moderní domácnost beze zbytku

Kniha, česky
-22%
449 Kč
350 Kč
318 Kč bez DPH

Recyklovaná kuchařka Jitky Rákosníkové: Moderní domácnost beze zbytku

Kuchařka je průvodcem pro neplýtvání všemi základními skupinami potravin: pečivem, masem, luštěninami, rýží a obilovinami, mléčnými výrobky, bramborami a zeleninou.

Základem knihy je přes 40 velkých receptů z české i světové kuchyně - z autorčiny domácí zkušenosti i rodinných pokladů, z cest i z inspirace zahraničními kuchaři - a k tomu autorka sype z rukávu bezpočet užitečných variací a "metamorfóz", díky kterým budete moci chutně a vtipně "zrecyklovat zbytky" a ještě rozšířit svůj kuchařský repertoár. Věnuje se také správnému uchovávání a základnímu zpracovávání potravin a efektivnímu využití energií a zdrojů. Propojuje osvědčené postupy "hospodyňkovských" (pra)babiček vařících pro velké rodiny, bohatou vůni orientálních dálek i znovuobjevované a dnes zcela moderní přípravy vlastních domácích produktů.

To všechno přitom plyne s příjemnou lehkostí. Kniha je nabitá užitečnými informacemi, ale je zároveň vtipná, laskavá a veskrze autorčina. Můžete ji využívat jako zcela praktický návod, ale také se do ní začíst jako do osobního a vstřícného memoáru… u kterého jakoby mimoděk objevíte, jak snadno lze využívat jídlo naplno, s tvůrčí odvahou a beze zbytku.

Knihu doprovází fotografie známé food fotografky Aleny Hrbkové.

Parametry a specifikace

Základní

Autor Jitka Rákosníková
Počet stran 156 stran
Rok vydání 2018
Typ Kniha
Vazba Pevná bez přebalu matná
Druh Kniha

Žánr

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0278815
Prod. číslo:  978-80-88244-03-5
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB23