Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Restart kreativity

Kniha, česky
-19%
Velkolepý výprodej
329 Kč
265 Kč
241 Kč bez DPH

Restart kreativity

Cvičebnice nápaditosti, ve které nemůžete udělat chybu

Jak přicházet s nápady, které by ostatní jen tak nenapadly? Jak svobodně tvořit a vidět barvy uprostřed šedi? Odpověď je sice jednoduchá, ale skrývá se za ní práce (naštěstí zábavná): základem je poznání vlastní kreativity. A pochopitelně vám tato interaktivní cvičebnice s objevováním a rozvíjením vašeho jedinečného tvůrčího myšlení pomůže.
Čeká na vás 111 poutavých cvičení, rozdělených do 5 sekcí – a kolem 20 miliónů jejich variací, včetně několika úrovní obtížnosti. Dohromady tak tvoří unikátní systém, prověřený desetiletou praxí autoraa vyzkoušený na několika tisících účastnících jeho kurzů.
Jakmile se do cvičebnice ponoříte a začnete plnit úkoly, pravděpodobně narazíte na své limity a bariéry, ale Restart kreativity vás naučí, že i ty jsou důvodem k radosti. Protože i díky nim přijdete na postupy, které vám fungují a ve kterých vyčníváte.
Zkrátka, čím více ji budete používat, tím více se o sobě dozvíte. Rozvinete své pozorovací dovednosti, bohatost slovní zásoby či schopnost uplatnit různé tvůrčí postupy. Kniha je určená všem lidem toužícím po úniku ze stereotypu, bez ohledu na věk či vzdělání. Testována na lidech!
Rozhovor s autorem René Nekudou na DVTV.

Parametry a specifikace

Základní

Autor René Nekuda
Počet stran 0 stran
Rok vydání 2020
Typ Kniha
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0343754
Prod. číslo:  978-80-7555-111-5
P-DC1-WEB14