Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 374 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Řetěz

E-kniha, česky
319 Kč
290 Kč bez DPH

Řetěz

Thrillerový příběh o noční můře všech rodičů

To ráno začne jako každé jiné. Rachel Kleinová vysadí svou dceru Kylie na autobusové zastávce a odjíždí pryč. Potom však obdrží telefonát z neznámého čísla, který všechno změní.
Volá jí žena, která tvrdí, že Kylie právě leží svázaná a s roubíkem v ústech na zadním sedadle jejího auta, a pokud chce Rachel svou dceru ještě někdy vidět, musí zaplatit výkupné – a unést jiné dítě. Volající je sama matkou, jejíhož syna rovněž unesli, a pokud Rachel neudělá přesně to, co jí říká, její chlapec zemře, stejně jako Kylie.
Rachel je nyní součástí tzv. Řetězu, strašlivého plánu, v němž se z rodičů stávají nejdříve oběti a poté zločinci – a někdo se na něm mezitím pořádně obohacuje. Rachel je obyčejná žena, ale během následujících dní bude nucena odhodit všechny své zábrany. Bude muset učinit dříve nemyslitelná morální rozhodnutí a dopustit se strašlivých věcí. Řetěz je bezohledný, děsivý a zcela anonymní. Pravidla jsou jednoduchá: sežeň peníze, sežeň oběť a potom spáchej hrozný čin, který by sis včera ani nedokázala představit.
Strůjci tohoto geniálního plánu totiž moc dobře vědí, že rodiče pro své děti udělají cokoliv. Co však netuší, je skutečnost, že možná konečně narazili na sobě rovného. Rachel je chytrá a odhodlaná, zkrátka rozená bojovnice. Bude tou, která Řetěz konečně přetrhne?

Napsali o knize Řetěz

Neuvěřitelně dynamický, originální a děsivý příběh. Dlouho na něj nezapomenete. 

Stephen King

Velmi silný a povedený thriller. Plný napětí a zvratů. 

hodnocení na databazeknih.cz

Tak tohle by nářez. Kniha napínavá od začátku do konce. Příběh byl krutý a nelítostný a mě to moc bavilo.

hodnocení na databazeknih.cz

Absolutně dokonalý thriller, který zaujme hned první větou a už nestačíte obracet stránky, bez jediného hluchého místa. Ukázka toho, že dobrý děsivý thriller se dá napsat i bez sebemenší kapky krve.

hodnocení na databazeknih.cz

Parametry a specifikace

Základní

Autor Adrian McKinty
Jazyk česky
Počet stran 384 stran
Rok vydání 2020
Nakladatel Vendeta
Kód:  EK35722
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-764-2021-2
P-DC1-WEB17