Obnovit stránku

Revoluce

Audiokniha
499 Kč
454 Kč bez DPH

Revoluce

Prožijte souboj o duši českého národa. Provokativní a kontroverzní příběh plný zvratů od autora bestselleru Volba.

Příběh se odehrává v Česku v letech 2006-2026 a dokonale zachycuje podivnou dobu, v níž žijeme. Dobu polopravd, lží, manipulace i nenávisti, kde se každý snaží najít své místo. Většina se přizpůsobí, ale najdou se i takoví, kteří hřbet neohnou.
Nevyhnutelný konflikt vygraduje ve strhujícím finále, jež prožijete z pohledu čtyř postav, které se od sebe nemohou více lišit, přesto mají jednu věc společnou. Touhu po změně. Co nás jako národ definuje? Dokážeme se spojit, abychom to ochránili? A co všechno nás naše znovuzrození bude stát?
Román Revoluce vznikal 6 let. Napsal ho autor bestselleru Volba, který v roce 2018 vyšel celosvětově. Jen v Česku se ho v době vydání Revoluce prodalo přes 40 000 výtisků a doslova změnil život tisícům lidí.
Provokativní a kontroverzní příběh plný zvratů odkrývá dění za oponou současné politiky. Dotýká se taky manipulace včetně jejího využití v praxi a různých forem vlastenectví a vize českého národa.
Hudbu zkomponoval Karel Antonín, který už má za sebou řadu úspěšných projektů v Česku i Hollywoodu. Skladby nahrál Prague Symphonic Ensemble. Celková délka alba je 51 minut a jednotlivé skladby najdete i v audioknize.

Jakub Trpiš

Jakub Trpiš pochází z Ostravy. Vystudoval bezpečnostní inženýrství, v rámci kterého se specializoval na spolehlivost lidského činitele. Při psaní svých knih střídá nejrůznější žánry a často máte pocit, že jste hlavní postavou příběhu. Díky svému jedinečnému stylu si získal mnoho fanoušků, ale i odpůrců. Jeho prvotina Volba se v Česku stala bestsellerem a vyšla i celosvětově.
„Na Revoluci jsem pracoval 6 let a při jejím psaní jsem si prošel doslova očistcem,“ říká o své novince. „Jsem zvědavý, jak ji Češi přijmou, protože je to vlastně kniha o nás pro nás.“

Filip Jančík

Začínal podobně jako řada dabérů, jako herec. Filip Jančík se ale rozhodl této kariéře věnovat naplno a tak ho můžeme vidět jen v málo filmech nebo seriálech. Jeho hlasu si naopak si naopak všimneme ihned, například na TV stanici Prima Cool, slyšet jej můžeme v působivém počtu hollywoodských filmů a seriálů. Jako mladý herec si zahrál například ve filmu Záhada hlavolamu a Vekslák aneb staré zlaté časy.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 17:44:02

Autor

Autor Jakub Trpiš
Interpret Filip Jančík

Podrobnosti

Rok vydání 2 020
Kategorie Detektivky, thrillery, Společenská próza
Jazyk česky
MIME typ mp3
Kód:  AUD00537
WEB8