Obnovit stránku

Robot v divočině

Kniha, česky
-18%
299 Kč
244 Kč
222 Kč bez DPH

Robot v divočině

Napínavý a dojemný příběh o přátelství robotky Roz a zvířecích obyvatel ostrova uprostřed oceánu

Z nákladní lodi, která se během hurikánu potopila uprostřed oceánu, připluje k ostrovu obývanému zvířaty bedna. Zvířata bedýnku najdou a zjistí, že je v ní robotka Roz, nechtěně ji zapnou a ona se musí naučit, jak na neznámém ostrově přežít, spřátelit se se zvířaty, která ji zpočátku považují za „nestvůru“, a překonávat velká nebezpečí. Když už si na ostrově konečně zvykne, přijedou si pro ni ozbrojení roboti. Jak se Roz zachová? Napínavý a dojemný příběh o sžívání příslušníků dvou odlišných světů, o síle přátelství a také o tom, že občas je potřeba pro dobro ostatních něco obětovat. 
Ocenění:A New York Times BestsellerAn Entertainment Weekly Best Middle Grade Book of the YearAn Amazon Best Book of the Year Top PickNew York Public Library Best Books for Kids PickSchool Library Journal Best of the Year PickBank Street College of Education 2017 Best Children's Book of the Year
Další knihy a e-knihy z akce VELKÝ KNIŽNÍ ČTVRTEK.

Peter Brown

Peter Brown je autorem a ilustrátorem řady knih pro děti. Některé z nich byly adaptovány do divadelního představení či krátkých filmů. Peter Brown miloval příběhy odjakživa. Už v dětství, které prožil v New Jersey, si často vymýšlel a kreslil různé postavičky a jejich osudy. Během studia na Art Center College of Design navštívil hned několik kurzů zaměřených na dětskou literaturu. A právě na nich objevil svou životní cestu. Po dokončení studia se proto přestěhoval do New Yorku, kde podepsal smlouvu na svou první knihu. Další nabídky se pak jen hrnuly a jeho spisovatelská a ilustrátorská kariéra se rychle rozjela. Za své knihy získal i řadu ocenění. Mezi nimi jsou například Caldecott Honor, New York Times Best Illustrated Book Award, Children’s Choice Award for Illustrator of the Year nebo pět prvenství v žebříčku New York Times bestseller.

Parametry a specifikace

Doporučený věk od

Doporučený věk 8 let

Základní

Autor Peter Brown
Počet stran 252 stran
Rok vydání 2019
Typ Kniha
Nakladatel Mladá fronta
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Druh Kniha

Žánr

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0289413
Prod. číslo:  978-80-204-5169-9
P-DC1-WEB27