Obnovit stránku

Rozvíjej se, děťátko...: moderní poznatky o významu správné stimulace kojence v souladu s jeho psych

Kniha, česky
-15%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
499 Kč
424 Kč
386 Kč bez DPH

Rozvíjej se, děťátko...: moderní poznatky o významu správné stimulace kojence v souladu s jeho psych

Pro všechny nastávající rodiče

Kniha rozvíjej se děťátko je určena pro všechny nastávající rodiče, rodiče s dětmi  a odborníky, kteří sledují, ovlivňují nebo stimulují psychomotorický vývoj dítěte do 1 roku. 
Přehledným, srozumitelným a poutavým způsobem popisuje, co, kdy, jakým způsobem, v jaké posloupnosti a proč by se mělo dítě do jednoho roku postupně naučit a jak mu můžeme přiměřeně pomáhat, aniž bychom je ve vývoji přetěžovali nebo omezovali.
Publikace se skládá z knihy, do které je vložen plakát s přehlednou tabulkou psychomotorického vývoje dítěte do jednoho roku a brožurka ke každodennímu přehledu a záznamu rodičů. Kniha obsahuje 384 stran a přes 800 názorných ilustračních fotografií a obrázků.

Eva Kiedroňová 

Původním povoláním dětská rehabilitační sestra je zakladatelkou a propagátorkou programů pro rodiny s nejmenšími dětmi v ČR.
Prostřednictvím nejoblíbenějších programů, jako jsou: příprava na péči o dítě, poradna o psychomotorickém vývoji dítěte, „plavání“ s novorozenci a kojenci, cvičení rodičů s nejmenšími dětmi, masáže kojenců a otužování dětí od narození, předává již 20 let zkušenosti nejen rodičům nejmenších dětí, ale také instruktorům baby klubů doma i v zahraničí.
Po celou dobu usiluje o rozvoj vzdělávání rodičů v oblasti vývoje dítěte a péče o ně v souladu s jeho psychomotorickou vyspělostí i náladou. Usiluje o větší informovanost rodičů, že prožitky dítěte a péče o ně v prvních dnech, týdnech, měsících a letech života významně ovlivňují jeho budoucí zdraví i celkové prospívání. Zastává názor, že zdravý vývoj dítěte mohou nejvíce ovlivnit především rodiče, kteří mají možnost být se svým dítětem 24 hodin denně, působit na ně a vzorově je doprovázet ve všech situacích.

5,0
hodnotilo 2 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Základní

Autor Eva Kiedroňová
Počet stran 384 stran
Rok vydání 2016
Typ Kniha
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky

Téma knihy

Téma Výchova a vzdělání dětí, Vývoj dětí
Kód:  FKP112522
Prod. číslo:  978-80-247-3744-7
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB22