Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Rychlostí blesku: Jízda ve Ferrari 458 Italia

Partner:
Stips.cz
Lokalita:
Praha - Hloubětín
2 099 Kč
1 735 Kč bez DPH

Rychlostí blesku: Jízda ve Ferrari 458 Italia

Užijte si rychlou jízdu

Jste fanouškem rychlé jízdy? Chtěli jste se někdy projet ve Ferrari a vyzkoušet si i jeho řízení? Pomocí tohoto zážitku se stanete řidičem Ferrari 458 Italia a vyzkoušíte si vše na vlastní kůži! Poznejte jeho eleganci a sílu, ukažte, že jste skvělým řidičem.

Automobil je poháněn vidlicovým osmiválcem, který je uložený podélně před zadní nápravou o objemu 4,5 litru. Motor má neskutečný výkon, zrychlení z 0 na 100 dosáhnete za pouhých 3,3 sekund. K dispozici vám bude po celou dobu zkušený instruktor, který vám se vším pomůže a poradí. O pohonné hmoty se tentokrát starat nemusíte, ty jsou již započteny v ceně zážitku.

Popis zážitku:

Doporučujeme dostavit se na místo alespoň 30 minut před začátkem jízdy. Proběhne registrace u obsluhy, kde předložíte vytištěný, platný zážitkový poukaz a platný řidičský a občanský průkaz. Poté se vás ujme instruktor, který vás seznámí s vozem, pravidly bezpečné jízdy a zároveň přispěje radami, jak z vozu dostat to nejlepší a jízdu si tak náležitě užít. Instruktor bude za jízdy přítomen i ve voze, tudíž se můžete kdykoli a na cokoli ohledně vašeho supersportu zeptat. Užijte si svou jízdu ve Ferrari 458 Italia!

Dárek obsahu:

 • 20 minut jízdy Ferrari 458 Italia
 • Havarijní pojištění ve standardním rozsahu
 • Prostor pro focení
 • Součástí této nabídky je instruktáž a seznámení se s vozem, přičemž čas na instruktáž a seznámení se s vozem se nepočítá do doby zážitku.

Základní informace:

 • Délka zážitku cca 20 minut (ujetá vzdálenost 16 km).
 • Cena za benzín se platí na místě a je stanovena na 399,-Kč pro variantu 20 minut
 • Ve voze s vámi jako spolujezdec jede zástupce provozovatele zážitku. Ve vozech které to umožnují je možné mít až dva další spolujezdce.
 • Při převzetí vozu je uzavírána smlouva o krátkodobém pronájmu vozu.
 • Na jízdu je nutné se dostavit 30 minut před jejím započetím.
 • Neplatí se žádná kauce.
 • Pro čerpání služby je nutné předložit platný vytištěný zážitkový poukaz na jízdu, platný řidičský průkaz a  platný občanský průkaz.
 • V ceně pronájmu vozu je zahrnuto havarijní pojištění ve standardním rozsahu s možností dokoupení úplného zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399,-Kč.

Další informace:

Z jízdy snů si můžete odnést nejen nezapomenutelný zážitek, ale i památku ve formě profesionálního video záznamu, který Vám připomene chvilky, které jste prožili s vaším vysněným vozem. Ve voze je umístěna GOPRO kamera, ze které je pořízen záznam. Cena záznamu z jízdy je včetně Micro SDHC karty 16GB Class10 je 449,-Kč.

V průběhu vyřizování Vaší rezervace je Vám k dispozici občerstvení. Připravili jsme pro Vás příjemné prostředí, velký výběr studených a teplých nápojů. O Vaše pohodlí se postará příjemný personál, který Vám připraví lahodně vonící kávu.

Poukaz neobsahuje:

 • Dopravu na místo konání
 • Spotřebu pohonných hmot
 • videozáznam
 • občerstvení a další služby a produkty nad rámec balíčku.

Dny a hodiny konání aktivity:

Jízdy probíhají ve vypsané termíny od středy do neděle, od 9:00 hod do 18:00 hod.

Nutné podmínky:

Platný občanský průkaz, platný řidičský průkaz skupiny B a platný vytištěný zážitkový poukaz na jízdu.

Není Vám ještě 18 let, nebo nemáte řidičský průkaz? Nevadí! V případě že nevlastníte řidičské oprávnění skupiny B nebo vám ještě nebylo 18 let, popřípadě nesplňujete jiné požadované podmínky pro pronájem vozu, tak neklesejte na mysli, protože my Vám váš sen splníme! Naši profesionální řidiči jsou připraveni usednout na místo řidiče, aby Vám umožnili z pohledu spolujezdce prožít naplno neuvěřitelný zážitek ze sportovní jízdy vašeho vysněného vozu.

Zdravotní stav:

způsobilost pro řízení motorového vozidla.

Počet účastníků:

1 osoba – držitel poukazu.

Doba trvání:

Délka zážitku cca 20 minut,(ujetá vzdálenost 16 km). Při zakoupení více poukazů lze jízdu prodloužit.

Doprovod:

Doprovod je možný – doprovod může využít zázemí s občerstvením.

Počasí:

Počasí má vliv.

Sezóna / Jízdy:

Jízdy probíhají v období od 1. dubna do 31. října ve vypsaných termínech v pracovních dnech od středy do neděle a to od 9:00 do 18:00 hod. V jarním a podzimním období mohou být jízdy zrušeny z důvodu nepříznivého počasí. V tomto případě bude posunut termín jízdy. Pokud se v tomto případě posune termín jízdy na dobu po splatnosti zážitkového certifikátu, bude přirozeně prodloužena jeho platnost.

Instrukce:

Na jízdu je nutné dostavit se minimálně 30 minut před jízdou, a to na adresu  Kolbenova 893/39, 198 00 Praha 14 - Hloubětín.

 

Kde a jak uplatnit?

Jak poukaz uplatnit

Podmínky uplatnění:

 • Rezervaci je nutné provést předem na email: info@stips.cz
 • Uveďte své kontaktní informace (především telefonní číslo), kód voucheru a preferované termíny
 • My za vás vše vyřídíme a zašleme vám potvrzení o rezervaci
 • Z důvodu velké účasti, doporučujeme rezervovat 21 dní předem

Storno nebo změna rezervace:

 • Změnu či zrušení rezervace proveďte alespoň 7 dní předem na email: info@stips.cz, jinak voucher propadá.

Platnost poukazu

360 dnů

Kde poukaz uplatnit

Kolbenova 893/39, Praha, 198 00, Hlavní město Praha
GPS: 50°6'31,6674"N, 14°32'47,0895"E
Navigovat
Kód:  RAD02V1
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB08