Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Šance tu je...

E-kniha, česky
249 Kč
226 Kč bez DPH

Šance tu je...

Román o nezdolnosti přátelství a jeho složité povaze od nositele Pulitzerovy ceny

Jednoho zářijového dne se ve svých šestašedesáti letech sejdou na ostrově u pobřeží Massachusetts tři kamarádi. Seznámili se na vysoké škole a už tehdy se snad nemohli víc lišit — natož dnes. Lincoln je realitní makléř, Teddy vede malé nakladatelství a Mickey je muzikant za zenitem. Každý z nich má své vlastní tajemství, nemluvě o ohromné záhadě, která jim všem vrtá hlavou, a to už od doby, kdy tento ostrov před více než čtyřiceti lety navštívili společně naposledy.

Strhující příběh o tom, že pouta přátelství mohou člověka omezovat a zároveň mu prospívat úplně stejně jako vazby uvnitř rodiny či jakéhokoli jiného společenství.

–––

Nikdo mužům nerozumí lépe než Russo a nikdo nedokáže výmluvněji vyložit, jak přemýšlejí, trpí a milují.

— Kirkus Reviews

Russův první román po deseti letech všem vytřel zrak. […] Když se konečně dostaví rozuzlení, vyrazí vám dech, žádné z šokujících odhalení však nepůsobí samoúčelně. Je tu šance, že tuto napínavou, chytrou a po všech stránkách skvělou letní lahůdku zhltnete na jeden zátah.

— The Boston Globe

Každá z postav je natolik přitažlivá, že se s ní nebudete chtít rozloučit, přestože si hned stejnou měrou zamilujete další.
— The Washington Post

Dojemný portrét stárnoucích kamarádů, kteří hledají odpověď na největší tajemství světa: Jak moc vlastně známe své nejbližší?

— BookPage

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Richard Russo
Jazyk česky
Počet stran 383 stran
Rok vydání 2020
Nakladatel Host
Kód:  EK36142
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-275-0399-5
WEB9