Obnovit stránku

Sedm mínus jedna

E-kniha, česky
229 Kč
189 Kč bez DPH

Sedm mínus jedna

Začátek nové krimi série jednoho z nejprodávanějších skandinávských autorů

Sedm mínus jedna je první díl nové kriminální série, v jejímž středu stojí duo vyšetřovatelů Sam Berger a Molly Blomová. Psychologický, rafinovaný, plný náhlých zvratů a neskutečně napínavý. Arne Dahl ve skvělé formě!  
Když objeví krvavé skvrny ve sklepení, je si kriminální komisař Sam Berger jistý: neobjasněné zmizení mladé ženy má spojitost s předchozími případy ztracených žen. Ale neví, kde začít. Navíc je jediný, kdo má tušení, že na vině je sériový vrah.
Ostatní kolegové se mu jen vysmívají. Allan, jeho šéf, má pramalé pochopení pro Bergerovy riskantní sóloakce. Jednoho dne Sam Berger objeví stopy, které jej zavedou do opuštěného starého hausbótu, kde jej přepadnou staré vzpomínky. Hluboko v Bergerově minulosti se skrývá něco, co jeho samého spojuje s brutálním zločinem. Něco, co celou dobu vypadalo, že nemá žádný smysl…

Napsali o knize Sedm mínus jedna

 "Strhující čtení s nesporným filmovým potenciálem. Pokud si nějaká kniha zaslouží, aby se z ní stal světový bestseller, pak je to právě tato novinka z nakladatelství Mladá fronta. Dahlův nový styl psaní si vás podmaní svou přímočarostí a surovým cynismem (...) Takhle skvělých příběhů je jako šafránu a jsem velice ráda, že thriller „Sedm minus jedna“ je prvním dílem chystané série."

hodnocení seversketedektivky.cz: 95 %

Fantastická kniha, nečekala jsem to a docela mě to rozhodilo. Těším se na další díl, doufám, že bude co nevidět. Moc knihu doporučuji, super detektivka.

hodnocení na databazeknih.cz

První knížka od tohoto autora, překvapila, napínavá, drsná, otevřený konec, těším se na další díl.

hodnocení na databazeknih.cz

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Arne Dahl

Švédský spisovatel detektivních románů a literární kritik. Pravidelně píše do švédských novin Dagens Nyheter. Vlastním jménem Jan Arnald. Proslavil se sérií detektivek s vyšetřovacím "týmem A". Ty posloužily také jako námět pro televizní seriál.

4,7
hodnotilo 11 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Arne Dahl
Jazyk česky
Počet stran 344 stran
Rok vydání 2017
Série Sam Berger & Molly Blomová
Díl série 1.
Nakladatel Mladá fronta

Základní

Série Sam Berger a Molly Blomová
Kód:  EK21577
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-204-4390-8
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB2