Obnovit stránku

Šesté dítě

Kniha, česky
-20%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
449 Kč
359 Kč
326 Kč bez DPH

Šesté dítě

Nový thriller ze série Sam Porter od autora bestsellerův Čtvrtá opice a Pátá oběť

  „Otče, odpusť mi." Tato tři slova vyvolávají v detektivu Samu Porterovi dávno vytěsněné nepříjemné vzpomínky. Pro Ansona Bishopa naopak představují jediné pojítko mezi jeho dětstvím a současností. A také podnět k tomu, aby konečně vyjevil pravdu, která zůstala dlouhou řadu let ukrytá.
Zmíněná slova se totiž opakovaně objevila vedle zavražděných obětí. Mohlo by se zdát, že je to jednoznačný ukazatel řádění sériového vraha. To by ovšem nesměly být oběti nalezeny s časovým odstupem v řádu minut, a přitom na několika vzdálených místech.
Když do budovy chicagské policie vstoupí Anson Bishop, hlavní podezřelý v případu Opičího vraha, nastane chaos. A to ještě nikdo netuší, že Bishop se chystá podat svědectví, které nejenže postaví na hlavu celé dosavadní vyšetřování, ale také změní život všech, kteří se na něm podílejí.
Zběsilé tempo vyprávění odhaluje pravdu o netušeném motivu Opičákova vraždění a celá trilogie tak spěje k závěru, který lze bez jakékoli nadsázky označit za naprosto nečekaný a šokující.

4,7
hodnotilo 8 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Základní

Autor J. D. Barker
Počet stran 512 stran
Série Sam Porter
Díl série 3.
Rok vydání 2020
Typ Kniha
Nakladatel Domino
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Druh Kniha

Žánr

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0325877
Prod. číslo:  9788074984099
P-DC1-WEB22