Obnovit stránku

Setkáme se v ráji

Audiokniha
299 Kč
272 Kč bez DPH

Setkáme se v ráji

I při psaní kriminálních románů může jít o život... Druhý díl norské detektivní série s charismatickým vyšetřovatelem Thorkildem Askem.

Kdysi elitnímu policejnímu důstojníkovi Thorkildu Askemu osud servíroval jednu pohromu za druhou. Prošel si vězením, ztratil práci, dobrou pověst i milovanou ženu. Další nebezpečná situace na sebe nenechá dlouho čekat. Autorka kriminálních románů jej přesvědčí, aby jí pomohl s přípravou nové knihy. Předešlý poradce byl ale v této roli zavražděn. Aske brzy pochopí, že nic není tak, jak se zpočátku domníval...

Heine Bakkeid

Heine Bakkeid (* 1974) vyrůstal v drsném prostředí severního Norska, kde se moře pod příkrovem ledové mlhy tříští o rozeklaná skaliska. Debutoval v roce 2005 špionážním příběhem pro mládež. Poté následovalo několik dalších knih pro mladší čtenáře. První výpravou do literatury pro dospělé byla detektivka Až mi zítra budeš chybět z roku 2016, která mu vynesla uznání kritiky a byla přeložená do více než 15 jazyků. Nesmazatelně se díky ní zapsal do povědomí jako autor Nordic noir. Setkáme se v ráji je pokračováním série.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 12:18:09

Autor

Autor Heine Bakkeid
Interpret Martin Finger

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 674 MB
Kategorie Audioknihy, Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura, Zahraniční­ literatura
Série Thorkild Aske (audio)
Díl série 2.
Jazyk česky
Kód:  AK1B515
Záruka: 24 měsíců
WEB2