Obnovit stránku

Setkání s pastýři

Audiokniha
45 Kč
37 Kč bez DPH

Setkání s pastýři

První díl ze série příběhů pro děti ve věku 6–9 let, v němž tři děti žijící v současnosti zažívají velká dobrodružství pokaždé, když se dostanou do minulosti, do doby za Ježíšova života. K tomu nedochází náhodně, ale pokaždé se tak děje, když řeší nějaký „problém“. Cesta v čase zpět a zkušenosti, které tam nasbírají, jim pomohou v realitě řešit otázky tak, jak nás tomu učí evangelium. První díl propojuje svět sourozenců a jejich kamaráda s pastýři z Betléma, kteří jim přijdou na pomoc, když se poprvé dostanou do „jiných časů“.
Jako tištěná kniha vyšel také 2. a 3. díl (Ztraceni v bouři a Nebezpečí na moři)

Maria Grace Dateno
Sr. Maria Grace Dateno FSP vyrůstala ve Virginii (USA) spolu s jedním starším bratrem a čtyřmi mladšími sestrami. Když jí bylo patnác let, setkala se s Dcerami sv . Pavla a pocítila povolání k tomu, aby pomáhala druhým poznávat Boha a milovat jej. Stala se řeholní sestrou a nyní působí v jedné z paulínských komunit v USA. Pracovala též jako editorka katolického časopisu pro děti My Friend a je autorkou několika dětských knih.

Igor Dostálek
Český herec, choreograf, moderátor, režisér absolvoval v roce 1995 JAMU - obor činoherní herectví. Působí v soukromém Radiu Proglas, spolupracuje s Českým rozhlasem a Českou televizí, je členem divadel: „Na cestě“, „Od ucha k uchu“ a „Malé divadlo kjógenu“.
Jako žák Huberta Krejčího se již od dob studia věnuje především stylizovaným jevištním formám (commedia dell´arte, klaunerie, pantomima) a inspiruje se poznáváním a vstřebáváním východních divadelních žánrů, soustavněji se věnuje nácviku a uvádění japonských středověkých frašek "kjógen".
5,0
hodnotilo 1 zákazníků
2
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Audio

Délka 01:42:09

Autor

Autor Maria Grace Dateno
Interpret Maria Grace Dateno

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 236 MB
Kategorie Audioknihy, Pohádky, Pro děti, Zahraniční literatura, Životní filozofie, náboženství
Jazyk česky
Kód:  AK1A626
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB22