Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Sladká pomsta

E-kniha, česky
219 Kč
199 Kč bez DPH

Sladká pomsta

Nejlepší pomsta je ušitá na míru! Humorný román Sladká pomsta od autora bestselleru Stoletý stařík.

Pátý román Jonase Jonassona opět nešetří neskutečnými, přesto uvěřitelnými náhodami, slovním humorem a radostí z vyprávění.
Na čem by se daly vydělat peníze pravděpodobně všude na světě? Na touze pomstít příkoří, jehož jsme obětmi. Geniální reklamní kreativec Hugo Hamlin dotáhne myšlenku nadnesenou během oslavy slunovratu k realizaci a začne prodávat pomstu připravenou na klíč. Netuší, co všechno jej ještě čeká. Hlavně ve chvíli, kdy do jeho kanceláře vstoupí mladý pár, který netouží po ničem jiném než po pořádné odplatě.
Bezohledný obchodník s uměním Victor Alderheim lační po penězích a po moci a je připravený dojít ke svému cíli přes mrtvoly. Narazí však na masajského válečníka a šamana Oleho Mbatiana, který ani neví, co jsou peníze. Dočkal se však vytouženého syna, který mu utekl do Švédska, a tak šaman překoná všechny překážky a ocitne se v centru Stockholmu. Kdo se chce nakonec pomstít komu? Jakou roli v tom hrají dvě umělecká díla nejasné ceny i původu, o kterých se neví, komu vlastně patří? A co má s tím vším společného papež?

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Jonas Jonasson
Jazyk česky
Počet stran 320 stran
Rok vydání 2020
Nakladatel Panteon
Kód:  EK35764
Prod. číslo:  978-80-876-9763-4
P-DC1-WEB03