Obnovit stránku

Sladká pomsta

Audiokniha
299 Kč
272 Kč bez DPH

Sladká pomsta

Nejlepší pomsta je ušitá na míru! Humorný román Sladká pomsta od autora bestselleru Stoletý stařík.

Pátý román Jonase Jonassona opět nešetří neskutečnými, přesto uvěřitelnými náhodami, slovním humorem a radostí z vyprávění.
Na čem by se daly vydělat peníze pravděpodobně všude na světě? Na touze pomstít příkoří, jehož jsme obětmi. Geniální reklamní kreativec Hugo Hamlin dotáhne myšlenku nadnesenou během oslavy slunovratu k realizaci a začne prodávat pomstu připravenou na klíč. Netuší, co všechno jej ještě čeká. Hlavně ve chvíli, kdy do jeho kanceláře vstoupí mladý pár, který netouží po ničem jiném než po pořádné odplatě.
Bezohledný obchodník s uměním Victor Alderheim lační po penězích a po moci a je připravený dojít ke svému cíli přes mrtvoly. Narazí však na masajského válečníka a šamana Oleho Mbatiana, který ani neví, co jsou peníze. Dočkal se však vytouženého syna, který mu utekl do Švédska, a tak šaman překoná všechny překážky a ocitne se v centru Stockholmu. Kdo se chce nakonec pomstít komu? Jakou roli v tom hrají dvě umělecká díla nejasné ceny i původu, o kterých se neví, komu vlastně patří? A co má s tím vším společného papež?

4,5
Hodnotilo 6 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
2
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 10:40:20

Autor

Autor Jonas Jonasson
Interpret Martin Stránský

Podrobnosti

Rok vydání 2 021
Velikost 128 kbps 593 MB
Kategorie Audioknihy, Humor, satira a komedie, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AK1C698
P-DC1-WEB13