Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Služba GPS zabezpečení motorky s poplachy na Váš mobil na 3 měsíce

Partner:
1. REX SERVICES, a.s.
Lokalita:
Česká republika
3 889 Kč
3 214 Kč bez DPH

Služba GPS zabezpečení motorky s poplachy na Váš mobil na 3 měsíce

Balíček GPS sledování motorky REX obsahuje vše, co budete potřebovat. Instalaci lokátoru do motocyklu nebo skútru zvládne každý šikovný kutil (případně Vám doporučíme profesionální montážní dílnu). Zapomeňte na složité nastavování jako u jiných GPS lokátorů. GPS tracker REXlink Motorbike má integrovanou SIM kartu a služba GPS sledování je ihned aktivní. Okamžitě tak vidíte polohu Vaší motorky na online mapovém portálu REX ve Vašem mobilu nebo na PC. Též je možné si zobrazit historii poloh až 1 rok zpětně. Služba GPS sledování motorky je funkční v celé EU a je vhodné pro soukromé i firemní motocykly (například rozvozové služby).

Mezi hlavní přednosti GPS alarmu na motorku REXlink Motorbike patří skvělá přesnost GPS, velmi nízká spotřeba elektrické energie v režimu spánku a vlastní integrovaná záložní baterie (dostanete upozornění v případě odpojení lokátoru). Navíc GPS lokátor obsahuje i pohybový sensor a může tak sloužit jako zabezpečení motorky pomocí aplikace v mobilním telefonu. Zajištění a odjištění probíhá přes aplikaci v mobilu a v případě pohybu motorky dostane uživatel notifikaci. Mobilní aplikace je dostupná na Android a iOS (iPhone, iPad). GPS motoalarm REXlink Motorbike je vhodný nejenom pro motorky, ale pro skútry, čtyřkolky, sněžné skútry, vodní skútry nebo buginy.

Poukaz obsahuje 3 měsíce služby Dispečink a poskytnutí zařízení – GPS lokátoru REXlink Motorbike. Dalších 1 měsíc služby stojí 132 Kč (včetně DPH). Po uplynutí předplaceného období je možné službu ponechat, změnit nebo zrušit. GPS polohy jsou odesílány každých 30 sec. a služba funguje v celé EU. Cena za službu obsahuje vše (není potřeba nic doplácet nebo kupovat samostatně) včetně SIM karty, datových přenosů, aplikace i technické podpory.

Technické specifikace:

  • 9-32 V, 70x46x17,5 mm, 62 g
  • u-blox M8 chipset, GPS/GLONASS
  • Integrovaná SIM karta, GSM 850/900/1800/1900 MHz
  • Detekce zap/vyp zapalování
  • Výdrž záložní baterie 70-140 h (dle venkovní teploty a počtu dotazů na polohu)
  • Pohybový sensor
  • Voděodolnost dle IP66

Kde a jak uplatnit?

Jak poukaz uplatnit

Poukaz můžete uplatnit:

  • Emailem na obchod@rex.eu
  • Telefonicky na 323 672 580
  • V e-shopu eshop.rex.eu (kód poukazu zadejte prosím do pole poznámka, cena poukazu Vám bude odečtena následně) 

Zařízení si po objednávce můžete vyzvednout osobně v provozovně Liliová 223, 25168 Kamenice – Ládví nebo Vám bude doručeno kamkoliv po ČR kurýrní službou GLS (za příplatek 100 Kč). 

Poukaz lze čerpat pouze jednorázově na zvolený typ služby.

Platnost poukazu

365 dnů

Kde poukaz uplatnit

Česká republika
Kód:  RAD03XI
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB03