Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 2 000 Kč stále doručujeme zdarma!

Smrtící tajnosti

E-kniha, česky
339 Kč
280 Kč bez DPH

Smrtící tajnosti

Smrtící tajnosti přináší další případ neústupné vyšetřovatelky Eriky Fosterové od bestsellerového Roberta Bryndzy

Jednoho mrazivého rána nalezne po probuzení matka svou dceru v kaluži krve zmrzlou na malé předzahrádce. Kdo mohl provést takovou věc – zavraždit dívku na prahu jejího vlastního domu, ještě k tomu během vánočních svátků?
Po posledním, velmi bolestném případu se detektiv šéfinspektor Erika Fosterová cítí zranitelná, ale nakonec se rozhodne, že se ujme i tohoto vyšetřování. Jakmile začne se svým týmem na vraždě krásné tanečnice burlesky pracovat, najdou souvislosti s útoky ve stejné, dosud poklidné čtvrti Londýna. Všechny spojuje jeden detail – oběti byly napadeny černě oblečenou postavou s nasazenou plynovou maskou. Jen toto napadení však skončilo smrtí…
Kniha s názvem Smrtící tajnosti je už šestým případem, ve kterém se setkáváme s neústupnou vyšetřovatelkou Erikou a jejím týmem. Ten po vážném zranění znovu doplní i James Peterson. Je jen krátce po uzavření posledního Eričina případu – řádění sériového vraha, do nějž jsou Erika i její kolegové vtaženi osobně… Namísto klidných vánočních svátků, které si všichni zaslouží, se musí vypořádat s vrahem, který zaútočil přímo na Štědrý večer.

Napsali o knize Smrtící tajnosti

"Pokaždé, když dočtu některý díl s Erikou, jsem sama na sebe naštvaná, že jsem si to nešetřila a nečetla pomalu. Jenže ono to opravdu nejde jinak a já to dočíst prostě musím…!"

DaraMegan, knižní bloggerka

"Na hodnocení šestého dílu s Erikou Fosterovou potřebuji ŠEST HVĚZDIČEK!"

Markéta, nadšená čtenářka Roberta Bryndzy

"Naprosto zbožňuju, jak mi Robert Bryndza hází malé udičky a nechá mě samotnou tápat, kdo by mohl být vrah. Návykové čtení, ze které ho mě mrazí až do morku kostí."

Letter Book Reviews

4,9
hodnotilo 21 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Robert Bryndza
Jazyk česky
Počet stran 384 stran
Rok vydání 2019
Žánr Detektivky
Série Erika Fosterová
Díl série 6.
Nakladatel Cosmopolis
Typ E-kniha
Kód:  EK29529
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-271-0592-2
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB4