Obnovit stránku

Prodloužili jsme pro vás otevírací dobu našich prodejen, abyste mohli dárky letos nakoupit v klidu a bez stresu.

Spider-Man / Deadpool: Bokovky

Kniha, česky
-21%
329 Kč
259 Kč
235 Kč bez DPH

Spider-Man / Deadpool: Bokovky

MONSTRA, MAGIE, MASAKRY, MYSTÉRIA A MNOHO DALŠÍHO!

Když Deadpool vyrazí do Hollywoodu, nezapomene s sebou přibalit kámoše, který ze všeho hned leze po zdi - konec-konců, Spidey má se zaprodáváním vlastního jména bohaté zkušenosti!
Jak už se u DéPéčka stalo zvykem, mrští nás "ztracené" číslo AMAZING SPIDER-MANa do minulosti, tentokrát k jednomu z prvních setkání našeho uhláškovaného párečku! Pak se Spidey a Deadpool setkají s Pennem a Tellerem, no fakticky, v příběhu, který napsal sám Penn! Když se nato naši hrdinové ocitnou na svátky sami, budou zrovna oni jediní, kdo dokáže zachránit Vánoce!
A až nakonec marvelovským vesmírem otřese v základech své síly (a zodpovědnosti) k boji proti obludám v rámci crossoveru Monstra utržená ze řetězu (Monsters Unleashed) - zatímco Deadpool je nápomocen přesně tak, jak obvykle bývá... V téhle týmovce se může stát cokoliv - a také že se stane!
Obsahuje sešity SPIDER-MAN/DEADPOOL č. 6-7, č. 11-12 a č. 1.MU - jejichž autory jsou Scott Aukerman, Gerry Duggan, Penn Jillette, Paul Scheer, Nick Giovannetti, Joshua Corin, Reilly Brown, Scott Koblish, Todd Nauck, Tigh Walker, Rick Magyar, Le Beau Underwood, Scott Hanna, Val Staples, Jason Keith, GURU-EFX a Rachelle Rosenbergová.

Parametry a specifikace

Co musíte vědět

Určení Pro kluky

Znáte z

Znáte z Spiderman

Základní

Počet stran 128 stran
Série Deadpool/Spiderman
Díl série 2.
Rok vydání 2018
Typ Kniha
Nakladatel Crew
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Druh Kniha

Žánr

Žánr Dobrodružství pro děti

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0285628
Prod. číslo:  978-80-7449-600-4
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB29