Obnovit stránku

Šťastná kniha

Audiokniha
199 Kč
164 Kč bez DPH

Šťastná kniha

Úvahy nad tím, jak vést šťastný život

Taky vás někdy napadlo, že byste chtěli změnit svůj život? Odjet meditovat do Indie? Chovat bio ovce na Šumavě? Zachraňovat děti v Africe? Pracovat v baru na středomořské pláži? Taky mě to napadlo, ale, upřímně řečeno... nechtělo se mi. Místo toho jsem vyzkoušela různé způsoby, jak být šťastnější, a přitom si nechat svůj život takový, jaký je: s manželem a dvěma dětmi, s bytem na hypotéku a normální pracovní dobou. A zjistila jsem, že štěstí si nechci schovávat na Vánoce, na dovolenou nebo na někdy jindy.

Barbora Šťastná

Vyrostla v Kynšperku nad Ohří a v Karlových Varech. Vystudovala scénáristiku na FAMU a pracovala jako novinářka píšící o filmu. Několik let byla redaktorkou časopisu ELLE, nyní je šéfredaktorkou časopisu Moje psychologie. S manželem a dětmi žije v Praze na Žižkově.

Marie Ludvíková

Vystudovala gymnázium ve Žďáru nad Sázavou. Po střední škole studovala na pedagogické fakultě J.E. Purkyně v Brně - obor český jazyk a vývárná výchova. Učitelství se věnovala tři roky. Svou hereckou dráhu začala ve svých studentských letech v roce 1985 v ochotnickém kroužku, který se pozdějí spojil s HaDivadlem, ve kterém působí dodnes.

4,8
hodnotilo 5 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Audio

Délka 07:43:19

Autor

Autor Barbora Šťastná
Interpret Marie Ludvíková

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 442 MB
Kategorie Audioknihy, Česká literatura, Osobní rozvoj
Jazyk česky
Kód:  AK1B075
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB14