Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Strašidlo cantervillské

Audiokniha
189 Kč
172 Kč bez DPH

Strašidlo cantervillské

Původní česká dramatizace na motivy povídky Oscara Wildea

Duchařská komedie z prostředí starobylého anglického zámku, který koupila bohatá americká rodina. V komnatách šlechtického sídla však již řadu staletí straší duch bývalého majitele… Wildeova svěžest absurdního humoru, ironičnost a nadsázka se skrývají v jeho nejslavnější próze Strašidlo cantervillské vydané v roce 1887. Od té doby patří mezi největší světové bestsellery. Proto i autoři dramatizace tohoto nadčasového díla k němu přistupovali s velkou pokorou, aby všichni posluchači této audio nahrávky měli stejně krásný pocit, jako při čtení samotné knihy.
Účinkují Petr Čtvrtníček, Jiří Lábus, Jaroslava Kretschmerová, Jan Hartl, Růžena Merunková, Ondřej Rychlý, Tereza Císařová a další. 

Parametry a specifikace

Audio

Délka 01:01:17

Autor

Autor Jan Jiráň, Jonáš Pilka
Interpret Jan Hartl, Jaroslava Kretschmerová, Jiří Lábus, Lenka Veliká, Ondřej Rychlý, Pavel Neškudla, Petr Ctvrtnícek, Růžena Merunková, Tereza Císařová

Podrobnosti

Rok vydání 2 020
Velikost 128 kbps 56 MB
Kategorie Audioknihy, Humor, satira a komedie, Klasická díla, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AK1C511
Záruka: 24 měsíců
WEB8