Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Sucho

Audiokniha
Ona Dnes 15 %
Koupit se slevovým kódem 2021ONADNES15 288 Kč
339 Kč
308 Kč bez DPH

Sucho

Rozpraskaná půda odhalí i dávno pohřbená tajemství… Detektivní román z australské buše Sucho.

Australský policista Aaron Falk z melbournského oddělení hospodářské kriminality se po dvaceti letech vrací do městečka Kiewarra sužovaného děsivým suchem. Do rodného venkovského kraje ho však nepřivedla pohroma, kvůli níž krachují podniky i farmy – přijel na pohřeb nejlepšího přítele Lukea, který údajně zavraždil manželku i syna a poté spáchal sebevraždu. Falkovi to nedává smysl, a tak spolu s náčelníkem místní policie přistupuje k neoficiálnímu vyšetřování, proti němuž se záhy postaví téměř všichni místní. Vždyť kromě toho, že hrůzný čin postrádá logiku, je tu i řada dalších nesrovnalostí, prapodivných okolností a především: nové rány otevřely ty staré. S Lukem měli od puberty jedno tajemství, jenže to rozhodně nemělo vyplout na povrch…
Detektivní román z australské buše získal mimo jiné výroční britskou cenu za nejlepší krimi, francouzskou Prix Cognac, cenu deníku The Sunday Times i čtyři prémie v debutantských soutěžích.

4,0
Hodnotil 1 zákazník
80 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
?
neznámá reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 11:39:19

Autor

Autor Jane Harperová
Interpret Jakub Gottwald

Podrobnosti

Rok vydání 2 021
Velikost 128 kbps 644 MB
Kategorie Audioknihy, Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura
Série Aaron Falk (audio)
Díl série 1.
Jazyk česky
Kód:  AK1C792
P-DC1-WEB08