Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 411 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Ta nádherná věc, jež na nás všechny čeká

Kniha, česky
-22%
380 Kč
297 Kč
270 Kč bez DPH

Ta nádherná věc, jež na nás všechny čeká

Devět povídek autora považovaného za jeden z nejvýraznějších talentů současného hororu

Příběhy plné nadpřirozených hrůz i existenciální úzkosti spojuje nejen promyšlený koncept sbírky, ale také nezpochybnitelné literární mistrovství, s nímž Barron pozvedá „pokleslý žánr“ do netušených výšin.
Kniha získala roku 2013 prestižní Cenu Brama Stokera za nejlepší sbírku hororových povídek a v roce 2014 byla nominována na cenu World Fantasy Award za nejlepší povídkovou sbírku. České vydání knihy zařadil server iLiteratura mezi nejlepší knihy vydané roku 2017. V květnu 2018 jmenovala Akademie science fiction, fantasy a hororu (ASFFH) české vydání knihy vítězem za rok 2017 v kategoriích „Nejlepší fantasy a horor“ a „Nejlepší povídková kniha“. Kromě toho byla kniha nominována ještě do kategorií „Kniha roku“ a „Nejlepší překlad“.

Napsali o knize Ta nádherná věc, jež na nás všechny čeká 


"Druhá do češtiny přeložená povídková sbírka představuje práce v současnosti zřejmě nejlepšího amerického autora hororů. A Barronovu pozici ještě upevňuje – mimo jiné i proto, že zde autor nezůstává jen u jediného žánru, a místy dokonce projeví smysl pro (černý) humor."

hodnocení iliteratuar.cz: 80 %

"Třetí kniha nakladatelství Gnóm je krvavou perlou a bolestným zásahem do černého. Barron je spisovatelem takových kvalit, že bych ho nerad urážel přirovnáváním k jiným, doposud snad více slovutným představitelům literárního děsu. Pokud je ale Stephen King označován za krále hororu a Dan Simmons byl kdysi přezdíván princem, pak bych Lairdu Barronovi bez váhání propůjčil přinejmenším titul barona."

Jiří Sivok, XB-1

"Tak toto je HOROR v nejlepší kondici, venčení psa lesem je po přečtení více adrenalinová záležitost než kdy dřív!"

čtenářské hodnocení

Parametry a specifikace

Základní

Autor Laird Barron
Počet stran 384 stran
Rok vydání 2017
Typ Kniha
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP245039
Prod. číslo:  978-80-906124-4-0
WEB8