Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Tábor ztracených - 1. část

Audiokniha
199 Kč
181 Kč bez DPH

Tábor ztracených - 1. část

Dobrodružné povídky nejen pro mládež českého světoběžníka Otakara Batličky

Dobrodružné povídky odehrávající se v pralesích i pouštích, u říček i v oceánech, zapadlých koutech i velkoměstech celého světa. "V půlstovce zemí jsem dělal sto řemesel ve více než dvou stech zaměstnáních." vyprávěl Otakar Batlička svým přátelům.
Povídky, které Batlička na svých cestách světem sám zažil, odpozoroval, nebo o nich slyšel vyprávět, zaujmou skvělou kresbou hrdinů, vykresleným prostředím neznámých krajů, napětím i nečekanými zvraty. Povídky oslovily několik generací čtenářů – v meziválečném a poválečném období je četli první čtenáři v Mladém hlasateli, v 60-tých letech minulého století je četli další čtenáři a v 90-tých letech vyšly v knižním vydání.

5,0
Hodnotil 1 zákazník
10+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
?
neznámá reklamovanost

Parametry a specifikace

Audio

Délka 02:36:49

Autor

Autor Otakar Batlička
Interpret Antonín Kaška, Apolena Veldová, Jiří Bláha, Josef Nechutný, Lumír Olšovský, Martin Stránský, Miloslav Krejsa, Petr Franěk, Petr Pěknic, Radek Zima, Roman Krebs, Valérie Zawadská, Zdeněk Sedláček

Podrobnosti

Rok vydání 2 019
Velikost 128 kbps 359 MB
Kategorie Audioknihy, Česká literatura, Dobrodružné romány, Povídky
Jazyk česky
Kód:  AK1B611
P-DC1-WEB24