Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Tajemství zázračné paměti

Audiokniha
99 Kč
90 Kč bez DPH

Tajemství zázračné paměti

Audiokniha učí stočlenné paměťové asociační listině (neboli PAL), kterou David Gruber poprvé v této podobě zpracoval do českých poměrů. Paměťová asociační listina už dlouhá staletí patřila a patří ke klenotům duševní výbavy úspěšných lidí - od starořímského Cicera po moderní americké prezidenty. Ke zbraním, které pomáhaly dělat mistry slovních soubojů, argumentace, prezentace a další komunikace.

V dnešní době má znalost PAL dvě klíčová využití:
a) Znásobení tvořivého myšlenkového potenciálu každého, kdo ji zná a využívá. Využije-li člověk několikanásobně více svých nápadů než dříve, získává snadněji náskok před konkurencí. Žijeme v době, kdy je alfou a omegou úspěchu získání myšlenkového náskoku, jeho rychlé využití (ostatní svět jej stále rychleji dohání) a opětovné získání náskoku v oblasti nějakého jiného tvůrčího nápadu. PAL je zbraní pro udržování permanentního náskoku.
b) Umění obhájit vlastní názor, vyhrávání slovních soubojů, dostatek argumentů pro všemožné rozepře včetně jejich správného pořadí. Vyšší komunikační vzdělání v éře permanentní výměny informací.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 01:36:00

Autor

Autor David Gruber
Interpret David Gruber

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 88 MB
Kategorie Audioknihy, Osobní rozvoj
Jazyk česky
Kód:  AKZ516
P-DC1-WEB22