Obnovit stránku

Tajná dvojka A + B - Zločin mezi dinosaury

Audiokniha
149 Kč
123 Kč bez DPH

Tajná dvojka A + B - Zločin mezi dinosaury

Artur a Bára jsou spolužáci a kamarádi, ale ve třídě na sebe moc neupozorňují. Potřebují vypadat nenápadně. Jsou to totiž špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady. Měla to být poučná exkurze, při které se žáci dozvědí o životě v druhohorách, ale návštěva v dinoparku se proměnila v nebezpečné drama. Začalo totiž hořet! Vyváznou všichni bez zranění? A vyšetří Bára s Arturem, kdo využil požáru ke krádeži?

Jiří W. Procházka
Český spisovatel science fiction a fantasy.
Jiří Walker Procházka se svými povídkami podílel na několika antologích (např. Rigor Mortis, Je dobré být mrtvý nebo Punk Fiction), publikuje v časopisech Pevnost, Ikarie nebo Fantázia. Za svá literární díla získal roku 1991 Cenu Ludvíka Součka a dále tři ocenění Akademie science fiction, fantasy a hororu (v letech 1997, 2002, 2004).

Klára Smolíková
Česká spisovatelka, scenáristka komiksových příběhů, publicistka a lektorka.
Pro děti začala psát nejprve do dětských rubrik novin. Mnoho let přispívala do časopisů Pastelka, Sluníčko, Mateřídouška a Čtyřlístek, kde publikovala desítky pohádek, jazykových hádanek a komiksů. Již od studií ji zajímá popularizace, věnuje se environmentální, multikulturní, estetické a mediální výchově, angažuje se v muzejní pedagogice. Největší výčet jejích knih představují učebnice a metodické materiály. V současné době se plně věnuje psaní knih pro děti a mládež.

Jiří Dvořák
Český autor knih pro děti a mládež a naučných knih z historie. Je zaměstnán jako časopisecký redaktor.

Andrea Elsnerová
Objevila se v roli Anděly v seriálu Četnické humoresky. Zahrála si také Božidaru v pohádce RumplCimprCampr nebo Štěstí v pohádce Boháč a chudák. Andrea Elsnerová se také věnuje dabingu a pro Českou televizi namlouvá upoutávky k pořadům.

Kryštof Nohýnek
Po studiu DAMU – větve alternativního a loutkového divadla – prošel několika divadly a nyní je na volné noze. Věnuje se práci v divadle, televizi, rozhlase a dabingu.
4,0
hodnotilo 1 zákazníků
1
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 01:52:03

Autor

Autor Jiří W. Procházka, Klára Smolíková
Interpret Andrea Elsnerová, Jiří Dvořák, Kryštof Nohýnek

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 283 MB
Kategorie Audioknihy, Česká literatura, Pro děti
Jazyk česky
Kód:  AK1A664
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB2