Obnovit stránku

Tajný deník Hendrika Groena

Audiokniha
299 Kč
247 Kč bez DPH

Tajný deník Hendrika Groena

Mezinárodní humorný fenomén Tajný deník Hendrika Groena vychází jako audiokniha.

Hendrik Groen je sice starý, ale sám nemá staré lidi rád. Ještě si chce na světě něco užít! Nechce jen popíjet slabý čaj a pěstovat muškáty, jako to dělají jeho vrstevníci. O svém životě v domově důchodců si píše deník, v němž odhaluje všechny své vzestupy a pády, například pokus o založení anarchistického klubu Staří-ale-ne-mrtví. A když se k němu nastěhuje žena, po které vždy toužil, podnikne něco, co bude mít zábavné, něžné, ale i devastační následky.

Hendrik Groen

Je pseudonym nizozemského autora, jehož pravá identita je pouze předmětem spekulací v médiích. Je to skutečný osmdesátník? Je to nějaký známý nizozemský spisovatel? Nebo snad stand-up komik? Jisté je jen to, že jeho humoristický román zachycující s ostrou, a přesto laskavou a úsměvnou ironií každodenní život jednoho amsterodamského domova důchodců si získal srdce čtenářů po celém světě. Deník začal autor publikovat na literárních webových stránkách Torpedo Magazine, kde byl objeven nakladatelstvím Meulenhoff. O svém románu Hendrik Groen říká: „Ne každá věta je lež, ale ne každé slovo je pravda.“

Jiří Žák

Narodil se v Praze, strávil řadu let v oblastních divadlech (Městské divadlo v Mostě, Západočeské divadlo v Chebu - 10 let) a v současné době je členem Divadla Na Vinohradech v Praze. V poslední době se však prosadil také jako publicista, překladatel a spisovatel. Přeložil více než 25 knih, v nichž významnou roli hrají především knihy herců a herecké životopisy.

4,9
hodnotilo 9 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 11:24:41

Autor

Autor Hendrik Groen
Interpret Jiří Žák

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 631 MB
Kategorie Audioknihy, Humor, satira a komedie, Zahraniční literatura
Série Hendrik Groen (audio)
Díl série 1.
Jazyk česky
Kód:  AK1A590
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB13