Obnovit stránku

Tak to dělá Virgin

Audiokniha
349 Kč
288 Kč bez DPH

Tak to dělá Virgin

Kniha o zkušenostech s vedením lidí od zakladatele skupiny Virgin Group

Knížku Tak to dělá Virgin, která je primárně o vedení lidí, napsal autor, který otevřeně přiznává, že nikdy v životě nečetl žádnou knihu o leadershipu. Přesto vám tento úspěšný podnikatel umožní nahlédnout pod pokličku jeho jedinečného stylu řízení lidí. Dozvíte se jak zábava, rodina, vášeň pro věc či umění naslouchat utvářejí to, co Bransonovi lidé se šibalským mrknutím označují jako „styl Virgin“.
Bransonova kniha o vedení lidí nepřináší žádné zaručené návody a pravdy. Je v ní pouze a jen popsána autorova zkušenost, to jak věci dělá, co mu dobře funguje a čemu je lepší se vyhnout.
Jsou zde shrnuty základní principy, na kterých jsou postavené funkční vztahy a to nejen v byznysu – jako například – jít za svými sny, důvěřovat pocitům, naslouchat druhým, nechat se ovlivnit okolím (zpětná vazba), být odpovědný za své jednání, mít vášeň pro vše co děláme, komunikovat a spolupracovat, vyhnout se zbytečnému komplikování věcí, říkat, co si myslíme atd.
Neobyčejné zkušenosti se vztahy nejen z oblasti byznysu vám předává člověk, který v šestnácti nedodělal školu, trpí dyslexií a v životě nepracoval pod žádným zaměstnavatelem – vždy řídil jen sám sebe. Sir Richard Branson je dnes velice úspěšný mezinárodní podnikatel, dobrodruh, světová ikona a zakladatel skupiny Virgin Group.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 11:20:52

Autor

Autor Richard Branson
Interpret David Prachař

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 622 MB
Kategorie Audioknihy, Ekonomie a byznys, Osobní rozvoj, Populárně naučná, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AK1B748
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB7