Obnovit stránku

Tanec v Sayberonu

E-kniha, česky
179 Kč
163 Kč bez DPH

Tanec v Sayberonu

Ekniha  autora oblíbeného detektiva Kjelssona sestává ze tří novel ...

TANEC V SAYBERONU

V roce 2201 přistála na měsíci Atlas první kosmická loď s lidskou posádkou.  Po třech dnech pobytu měsíc opustili. O čtyři roky později zde přistály dvě nákladní lodě třídy Colossus a během následujících deseti let uprostřed měsíce lidé vybudovali ohromnou kolonii. Zde začíná mé pátrání po dívce jménem Tamara Donaldsonová, pro kterou mě sem vyslal její otec a miliardář John Donaldson.

GILGAMEŠŮV STÍN

Příběh se odehrává v japonském městě Fukuoka. Píše se rok 2037. Daiki je programátorem NPC. Nové projekty, oddělení Virtuálního světa v nejznámější kyber společnosti ostrova Kjúšú, VirG. Za poslední čtyři roky byl u vzniku osmi nových počítačových her. O měsíc později vytvořil vlastní prototyp virtuální hry, který nazval Gilgamešův stín. S čím nepočítal, že jej hra pohltí a stane se její součástí.

LYDIANSKÉ  ŽENY

Jednoho dne se v australském městečku Leonora stalo něco strašného. Nikdo netušil, kdo to udělal a jaký k tomu měl důvod. Přesto měli všichni strach. Oblast, kde se tento incident stal, byla uzavřena. Místní policie bezúspěšně pátrala po tom, kdo tento hrůzný čin udělal. Neznámá entita si šla za svým cílem.

Parametry a specifikace

Základní

Autor Janů Daniel
Jazyk česky
Počet stran 251 stran
Rok vydání 2020
Nakladatel Splendidum družstvo
Kód:  EK36587
Prod. číslo:  999-00-030-5739-6
P-DC1-WEB27