Obnovit stránku

Temná věž

Audiokniha
299 Kč
247 Kč bez DPH

Temná věž

Dlouhé vyprávění o pistolníkovi Rolandovi z Gileadu a jeho putování k Věži se blíží ke svému závěru

Vy jste ti zachmuření, cílevědomí jedinci, kteří nikdy neuvěří, že radost spočívá spíš v cestě než v cíli, bez ohledu na to, kolikrát vám to již bylo dokázáno. 
Závěr neuvěřitelné knižní série Stephena Kinga patří k jednomu z rozsáhlejších děl celé Temné věže. Susannah/Mia se chystá porodit nástupce Karmínového krále Mordreda Deschaina, zatímco Jake, Ochu a otec Callahan se chystali rozprášit upíří hostinu. A to jsou pouze první stránky překážek, které Rolandova ka-tet musí překonat. Šokující a napínavý příběh po několika letech končí příchodem k Temné věži. Co tam Roland najde?

Napsali o knize Temná věž

Nádherný závěr velkolepé série. Jedna z těch, u kterých vás mrzí, že skončila. Na druhou stranu, nedočkat se konce, by bylo ještě horší. King do tohoto díla vložil opravdu všechno a věřím mu, když tvrdí, že je to jeho opus magnum, protože co jiného by to jinak mohlo být. Jsem rád, že jsem mohl putovat s Ka-tet. Tato série přesahuje pouhé čtení a povyšuje ho na dokonalé ztvárnění autorovy fantazie.

Čtenářské hodnocení na databazeknih.cz

Co mám napsat... I slza mi ukápla, že to úžasné putování s Rolandem a jeho ka-tet, kterého jsem se skrze knihy mohla zúčastnit, je již u konce... Bylo to dobrodružství, na které se nezapomíná a věřím, že se k němu zase vrátím, čím víc člověk tuhle ságu čte, tím víc do toho celého proplouvá... 

Čtenářské hodnocení na databazeknih.cz

Stephen King

Pokud mluvíme o Stephenu Kingovi, musíme o něm hovořit jako o jednom z nejproduktivnějších, čtenářsky nejúspěšnějších a neprodávanějších spisovatelů a grafomanů moderní doby. Vydal již před 70 titulů (některé pod pseudonymem Richard Bachman). Specializuje se na horory a řada jeho knih a povídek byla zfilmována. Mezi jeho nejslavnější díla patří knihy Carrie, To, Mrtvá zóna, série Temná věž a Prokletí Salemu. Na jeho dílech jsou postaveny například snímky Vykoupení z věznice Shawshank a Zelená míle. Pochází z Portlandu v Maine a povídá se, že právě on svou knihou To, rozšířil fobii z klaunů – coulrofobii.

Libor Terš

Libora Terše můžete znát spíše než podle fotky, podle jeho typicky zabarvenému hlasu. Dabingu se věnuje celý život a za svou kariéru nadaboval desítky postav seriálů i filmů. Mezi ty nejznámější patří například Dr. James Wilson ze seriálu Dr. House, detektiv Frank Tripp ze seriálu Kriminálka Miami. Můžete jej slyšet i v mnoha hollywoodských filmech, ke kterým patří Batman: Návrat Temného rytíře, Jak vycvičit draka, Armagedon nebo Madagaskar. Audiotéce propůjčil svůj hlas k načtení série Temné věže Stephena Kinga.

5,0
hodnotilo 1 zákazníků
10+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Audio

Délka 30:06:30

Autor

Autor Stephen King
Interpret Libor Terš

Podrobnosti

Rok vydání 2 018
Délka 30 h
Kategorie Fantasy a sci-fi, Zahraniční literatura
Série Temná věž (audio)
Typ Audiokniha
Díl série 7.
Jazyk česky
MIME typ mp3
Kód:  AUD00563
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB22