Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 2 000 Kč stále doručujeme zdarma!

Temné hlubiny

E-kniha, česky
339 Kč
280 Kč bez DPH

Temné hlubiny

Robert Bryndza potřetí v detektivce Temné hlubiny. A znovu ve výborné formě!

Oblíbená šéfinspektorka Erika Fosterová opustila své místo z týmu vražd a nyní vyšetřuje organizované zločiny. Hledání důkazů ve velkém drogovém případu ji zavede k zatopenému lomu na okraji Londýna. Zde policejní potápěči najdou nejen heroin v hodnotě 4 000 000 liber, ale také kostru dítěte…
A nebyla by to Erika Fosterová, neústupná bojovnice, aby nedala přednost vyšetřování smrti sedmileté holčičky, která zmizela před šestadvaceti lety. A opět to nebude lehký případ, protože si někdo nepřeje, aby byl případ vyřešen, a dělá vše pro to, aby obnovení pátrání a Eriku zastavil. 
I ve své třetí knize nám Robert Bryndza přináší to, na co jsme u něj zvyklí: komplikovaný případ, napětí do poslední stránky a propracované charaktery. Měli bychom však ocenit, že s každou novou knihou přichází také s novou stavbou příběhu.
Po „klasické detektivce“ Dívce v ledu a Nočním lovu, kde nám vraha odhalil v polovině a nechal nás sledovat souboj mezi ním a policií, předkládá opět originální zápletku – případ, jenž se odehrál v hluboké minulosti a kde, zdá se, něco skrývá snad úplně každý. A po přečetní je docela namístě konstatovat, že „některá tajemství mají opravdu raději zůstat hluboko skryta…“

4,9
hodnotilo 27 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Robert Bryndza
Jazyk česky
Počet stran 416 stran
Rok vydání 2017
Žánr Detektivky
Série Erika Fosterová
Díl série 3.
Nakladatel Cosmopolis

Základní

Série Inspektorka Erika Fosterová
Kód:  EK24615
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-271-0403-1
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB11