Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Tiger Woods

E-kniha, česky
324 Kč
295 Kč bez DPH

Tiger Woods

V roce 2009 byl Tiger Woods obdivovanou a úspěšnou hvězdou, nejslavnějším sportovcem planety, fenoménem, vydělávajícím stovky milionů dolarů, ženatým se švédskou kráskou, s níž vychovával dvě děti. Perfektní život? Jen zdání...

Bylo vydáno, a ještě určitě bude vydáno mnoho biografií tohoto fenomenálního golfisty. Tiger Woods Jeffa Benedicta a Armena Keteyiana je však unikátní studií zpracovanou na základě více než čtyř stovek rozhovorů s lidmi ze všech částí Woodsova života, dostupných i nedostupných nahrávek všech jeho golfových podniků, účastí na tiskovkách, dopisů, e-mailů a textových zpráv a všech zjistitelných informací o tomto muži a jeho okolí, od dětství po současnost.

Proč se cítil sám? Proč vedl dvojí život? Jak se z něj stal „zabiják“ na hřišti? Co všechno musel obětovat, aby se stal legendou? Jaký vliv na něj měly vojenská výchova jeho otce a ochranitelství jeho matky? Proč si hýčkal iluzi své dokonalosti před veřejností? A kdy přesně se tahle iluze rozplynula v prach? Kdo je doopravdy Tiger Woods? Rešerše zpracovaná v této knize na tyto otázky detailně odpovídá a pomáhá čtenáři sestavit si obrázek všeho, co za Tigerovými životními rozhodnutími stálo. Čtenář se tak během čtení zmítá mezi nenávistí ke všem hlavním postavám příběhu a upřímným soucitem s nimi. Může se začíst do intimních a překvapujících detailů života golfové legendy, o kterých se v médiích dříve nepsalo. Kniha o lásce, samotě, slávě, poslání, pohádce, propadech, sexuální závislosti, (ne)lidskosti a životních změnách. A v neposlední řadě o golfu.

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi
Druh ochrany social

Základní

Autor Jeff Benedict
Jazyk česky
Počet stran 511 stran
Rok vydání 2021
Nakladatel Jota
Kód:  EK37319
Prod. číslo:  978-80-7565-530-1
P-DC1-WEB08