Obnovit stránku

Prodloužili jsme pro vás otevírací dobu našich prodejen, abyste mohli dárky letos nakoupit v klidu a bez stresu.

Total War: Shogun 2

839 Kč
693 Kč bez DPH

Total War: Shogun 2


Vydejte se do temných časů historického Japonska 16. století, v nichž nesčetné války zemi zcela rozdělily a uvrhly v chaos. Země, která kdysi byla ovládána pevnou a svrchovanou vládou, je nyní rozdrobena na mnoho vzájemně znesvářených klanů. Deset legendárních příslušníků šlechty bojuje o nadvládu nad zpustošenou zemí, přičemž se kromě bojů rovněž spoléhají i na nesčetné intriky a drobné konflikty. Jen jeden z nich posléze bude moci nastoupit na trůn a nárokovat si titul šoguna, zatímco ti ostatní zemřou ranou jeho meče. Vám bude svěřena role jednoho z klanových vůdců, přičemž budete muset využít vojenských závazků svých vazalů, ekonomických a diplomatických vazeb, abyste dosáhli zdánlivě nemožného - znovusjednocení Japonska pod vaší nadvládou a hlavně - přinést kýžený mír vlivem válek úpícímu lidu


Shogun 2 plný nebezpečí, intrik a realistického postupu v průběhu honu za totální nadvládou Japonska

Taktika především

Total War Shogun 2 opět obsahuje detailně vymodelovanou krajinu, která čítá jak zemský povrch, tak i ostrov obklopující moře. Opětovně přináší taktickou mapu, kterou využijete především během průchodu kampaní. Se zcela novým systémem umělé inteligence, která byla designována podle skutečných historických písemných pramenů tehdejší doby, možností bojovat na souši i na moři a především řešení konfliktů i mimo bitevní pole například prostřednictvím nájemných vrahů, či špionů, je svět Shogun 2 plný nebezpečí, intrik a realistického postupu v průběhu honu za totální nadvládou Japonska.


Spousta vylepšení

Ať už jste v sérii noví, či patříte mezi ostřílené stratégy, Shogun 2 nabízí tolik novinek, že nuda skutečně nepřichází v úvahu. Vaši generálové a hrdinové nyní získávají zkušenosti, jež lze posléze proměňovat v mocné skilly, podobně, jako v některých RPG hrách. Rovněž budete mít zcela ve své moci, na jaké ze 40 možných typů jednotek se budete zaměřovat - a zda vaše kroky k moci povedou spíše vojenskou, či ekonomickou cestou. Zajímavé zpestření posléze nabídne obléhání obrněných výsep, kdy překonáním zdí vřava teprve začíná - a díky luxusnímu grafickému zpracování rozhodně bude na co koukat.

Spousta novinek, spousta zábavy

Popasujte se s ostatními hráči v online režimu

Hra opět přináší hráči oblíbený multiplayerový režim, tentokrát navíc s možností zahrát si celou kampaň v kooperativním režimu s ještě dalším hráčem, díky čemuž dostanou vaše nápady a strategie nečekanou vzpruhu. A až si budete jistí v kramflecích, zapojte se do masivních bitev po síti s až 8 hráči a dokažte, že vládcem Japonska jste pouze a jedině vy. A že se mapa zbarví vaší armádou, dokáže váš avatar, který si můžete různě dále přizpůsobovat, takže ihned budou všichni hráči vědět, kdo ovládá jimi nárokovaná území.

Popasujte se s ostatními hráči v online režimu

Sedm století japonského válečnictví

Sedm století japonského válečnictví

Zlatá edice přináší skutečně mamutí porci obsahu, který byl vydán nad rámec základní hry. Kromě samotného desítky hodin trvajícího zážitku Shogun 2 se tak můžete těšit i na datadisk Fall of the Samurai, jenž se soustředí na konflikt posledního šogunátu v 19. století, kdy se střetly dvě síly - klasické japonské vojenství s moderními zbraněmi západních civilizací.

Rovněž se budete moci ponořit i do další samostatné kampaně a sice Rise of the Samurai, která se soustředí na události, odehrávající se 400 let před těmi z původní hry a obsahuje 16 nových pozemních jednotek a 4 hrdiny. Zlatá edice tedy obsahuje obří nálož obsahu, jenž vám vydrží na stovky hodin náruživého hraní. 


Parametry a specifikace

Série

Herní a filmové série Total War

Platforma / Licence

Typ Hra
Platforma PC
Licence Ke stažení

Žánr

Žánr Akční, Strategie

Multiplayer

Multiplayer Není

Lokalizace

Textová EN
Dabing EN

Hodnocení PEGI

Věkové omezení 16 let
Závadnost obsahu Násilí, Online

Verze

Platforma PC - ke stažení
Edice Základní

Minimální požadavky

Řada procesoru Intel Pentium D, AMD Athlon
Frekvence procesoru 2,6 GHz (2,6 GHz)
Grafická karta 512 MB RAM
Verze Direct X DirectX 9
Paměť RAM 2 GB
Potřebný prostor na HDD 32 GB
Operační systém Windows 7, Windows Vista, Windows XP SP3

Doporučené požadavky

Řada procesoru Intel Core i5, AMD Phenom Quad-Core
Grafická karta AMD Radeon HD 5000
Verze Direct X DirectX 11
Paměť RAM 4 GB
Potřebný prostor na HDD 32 GB
Operační systém Windows Vista, Windows XP SP3
Kód:  MVE000382
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  251632
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB22