Obnovit stránku

BLACK FRIDAY končí dnes! ⏱️ Nenechte si utéct ty nejnižší ceny za poslední rok!

Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct

E-kniha, česky
199 Kč
181 Kč bez DPH

Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct

V současné době asi není v České republice trenér, který by k pozitivním metodám výcviku měl tolik co říct jako RNDr. František Šusta.

Mezinárodně uznávaný trenér zvířat ověnčený řadou ocenění má totiž krom soukromé kynologické praxe možnost praktikovat své metody i v zaměstnání, v zoologické zahradě, kde předvádí ukázky a vede nácviky k nápravě problémových chování. A na to, abyste se stejnou cestou domluvili nejen se psem, ale i koněm, papouškem či Vaší kočkou, už musíte o pozitivním posilování vědět opravdu hodně – a co je ještě důležitější, musíte o tom i hodně přemýšlet.

Práce Františka Šusty, ať už praktické nebo teoretické, uznávají odborníci po celém světě, a jeho semináře o výcviku založeném na pozitivním posilování se těší obrovskému zájmu amatérských i profesionálních cvičitelů. A naši čtenáři budou mít již koncem srpna příležitost seznámit se s jeho nápady, názory a poznatky o výcviku psů pozitivními metodami na stránkách knihy Trénink je rozhovor..., kde i Váš pes má co říct.

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi
Druh ochrany social

Základní

Autor František Šusta
Jazyk česky
Počet stran 228 stran
Rok vydání 2014
Nakladatel Plot
Kód:  EK12446
Prod. číslo:  978-80-742-8232-4
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB03