Obnovit stránku

Tvoje přijímací zkoušky 2020 na střední školy a gymnázia Matematika

Kniha, česky
Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
259 Kč
235 Kč bez DPH

Tvoje přijímací zkoušky 2020 na střední školy a gymnázia Matematika

Příprava na přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia je základem úspěchu
Publikace představuje efektivní způsob přípravy na státní přijímací zkoušky z matematiky. Je cíleně určena k přípravě na přijímací zkoušky na střední školy a gymnázia pro rok 2020 v souladu s aktuální koncepcí a požadavky na státní přijímací zkoušky.


Co vše kniha Tvoje přijímací zkoušky 2020 na střední školy a gymnázia Matematika nabízí

  • Naleznete zde cvičné testy včetně podrobného rozboru správného postupu řešení s výkladem.
  • Zároveň publikace obsahuje testové úlohy a příklady k procvičení a osvojení si postupů řešení daných typů úloh včetně srozumitelného výkladu k příslušné problematice a početním krokům. Znalosti tak vhodně procvičuje a zároveň nad rámec rozšiřuje. 
  • Publikace je určena zejména pro uchazeče o studium na středních školách či gymnáziích, kteří se chtějí kvalitně a efektivně připravit na státní přijímací zkoušky z matematiky. Zároveň je určena pro všechny, kteří se v předstihu chtějí připravit na koncepci přijímacích zkoušek na střední školy a gymnázia.
  • Unikátnost publikace spočívá zejména v podrobném vysvětlení postupů řešení s rozsáhlým a srozumitelným výkladem, čímž je dána možnost uvědomit si veškeré souvislosti a úvahy vedoucí ke správnému řešení a výpočtu.
  • Osvojené úvahy a postupy řešení lze následně úspěšně uplatnit u ostrých přijímacích zkoušek na střední školy a gymnázia z matematiky. Hlavním cílem publikace je osvojit si praktické a teoretické znalosti a dovednosti nezbytné ke zdárnému složení státních přijímacích zkoušek na střední školy a gymnázia z matematiky.

Parametry a specifikace

Základní

Počet stran 192 stran
Rok vydání 2019
Typ Kniha
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky

Nejčastěji dohromady zakoupené zboží a příslušenství

Kód:  FKP0336004
Prod. číslo:  978-80-88202-18-9
P-DC1-WEB12