Obnovit stránku

Tvoje státní maturita 2021 Anglický jazyk

Kniha, česky
Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
259 Kč
235 Kč bez DPH

Tvoje státní maturita 2021 Anglický jazyk

Publikace představuje efektivní způsob přípravy na státní maturitu z předmětu anglický jazyk cíleně pro rok 2021 v souladu s aktuální koncepcí a požadavky na státní maturitu pro rok 2021

Hlavním cílem publikace je osvojit si praktické a teoretické znalosti a dovednosti nezbytné ke zdárnému složení státní maturity v roce 2021 z anglického jazyka.

Co vše kniha Tvoje státní maturita 2021 Anglický jazyk nabízí

  • Naleznete zde cvičné testy včetně podrobného rozboru správného i nesprávného řešení jednotlivých úloh formou rozsáhlých a srozumitelných komentářů.
  • Zároveň publikace obsahuje řadu testových úloh k procvičení a osvojení si způsobů myšlení při řešení daných typů úloh, rovněž doplněných o podrobné komentáře ke správnému i nesprávnému řešení.
  • Publikace je určena zejména pro maturanty 2021, kteří se chtějí kvalitně a efektivně připravit na státní maturitu pro rok 2021 z předmětu anglický jazyk.
  • Zároveň je určena pro všechny, kteří se v předstihu chtějí připravit na koncepci státní maturity. Unikátnost publikace spočívá zejména ve srozumitelném zdůvodnění, vysvětlení a rozboru příslušné problematiky či gramatických jevů v rámci rozsáhlých komentářů ke správnému i nesprávnému řešení, čímž je dána možnost uvědomit si veškeré souvislosti a úvahy vedoucí k výběru správné možnosti.
  • Osvojené úvahy a způsoby řešení lze následně úspěšně uplatnit u ostré státní maturity v roce 2021 z anglického jazyka.

Parametry a specifikace

Základní

Počet stran 192 stran
Rok vydání 2020
Typ Kniha
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0344789
Prod. číslo:  978-80-88202-21-9
P-DC1-WEB24