Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Ty

Audiokniha
299 Kč
272 Kč bez DPH

Ty

Zcela jedinečný psychologický thriller

Opravdová láska bolí. Já už jsem to pochopil. A ty to brzo pochopíš taky... 
Thriller TY je až perverzně chytrým záznamem chorobné posedlosti, při jehož čtení vám bude nejspíše poněkud úzko. Vlastně dosti úzko. Přesně jak to autorka zamýšlela.

Když Guinevere Becková vkročila do knihkupectví, kde Joe pracuje, jako by ho zasáhl blesk. Ta dívka je zosobněním všeho, co kdy chtěl: je krásná, chytrá a má v sobě více sexuální přitažlivosti než jeho nejdivočejší sny. Kvůli ní by třeba vraždil, jen aby ji získal. Guinevere to ještě neví, ale narodila se pro něj. A Joe je odhodlán udělat vše pro to, aby i ona pochopila, že oni dva tvoří dokonalý pár.

Když v následujících dnech její svět rozmetá série velmi nešťastných a dosti podivných náhod, je Joe jediný, kdo jí nabídne pomoc a útěchu. Ale to není zdaleka všechno, co je své vyvolené připraven poskytnout! Je s ní i ve chvílích, kdy to jeho vyvolená netuší – dokonce i když o to ani nestojí. On přece ví nejlíp, co je pro ni dobré, a ve své velkodušnosti dokonce přehlíží i vady, které se skrývají za Guineveřinou dokonalou fasádou. Opravdová láska bolí, to už Joe pochopil, a Guinevera to brzy pochopí taky. Obsesivní vztah se začíná rozjíždět po spirále smrti...


"Debutantce Kepnesové se v něm totiž podařilo namíchat prvky lovestory a thrilleru nadmíru velmi čtivě. V Ty nemáte pocit něčeho dříve nečteného, nelze se ani ubránit srovnání s jinými knihami, autorka ovšem svůj román sestavila opravdu působivě... Posluchač je stržen vírem vyprávění tím spíš, že je jeho interpretem Jan Zadražil, který ani v Ty nepolevuje ze svého nasazení a podává stejně skvělý výkon jako ve všech předchozích audioknihách... S přehledem utáhne celých třináct a půl hodiny, ve kterých s lehkostí přechází mezi nejrůznějšími emocemi a polohami hlasu, dokonce i zpívá..."
Naposlech.cz
"Hypnotizujízí a strašidelné... nikdy jsem nečetl nic podobného"
Stephen King
"Mohl by být další Zmizelou (Gone Girl) ... zvrácený a napínavý román o posedlosti, sexu a tajemství."
PopSugar.com


4,5
Hodnotilo 16 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
3
uživatelské recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 13:25:21

Autor

Autor Caroline Kepnes
Interpret Jan Zadražil

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 738 MB
Kategorie Audioknihy, Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AKZ958
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  8594072279256
P-DC1-WEB29