Obnovit stránku

Ukaž mi

E-kniha, česky
319 Kč
290 Kč bez DPH

Ukaž mi

Soukromí neexistuje.
Nic nezůstane skryto.

Lukáš se potýká s problémy v osobním i profesním životě. V soukromí se hroutí jeho letitý vztah, v zaměstnání musí čelit útokům agresivní šéfové. Veškeré dosavadní jistoty mu mizí před očima.
Sklíčený Lukáš jednoho dne uposlechne radu přítele a stáhne si do mobilu seznamovací aplikaci UKAŽ MI. Její uživatelé se ucházejí o přízeň tajemné Královny. Aplikace je založena na soutěži, která spočívá v plnění důmyslných, mnohdy erotických úkolů. Hlavní výhrou není nic jiného, než osobní setkání s Královnou.
Lukáš se s Královnou intenzivně sbližuje. Má pocit, že je jedinou osobou, která mu opravdu rozumí. Když už se zdá, že je láskyplné setkání na dosah, iluzi přeruší kriminální zápletka. Začíná opravdová noční můra. Spirála krystalického zla dovede Lukáše až k poznání hrůzné pravdy.

Napsali o knize Ukaž mi

Tentokrát jsem se nechala zlákat anotací knihy a mám obrovskou radost, že moje nadšení z knihy bylo po přečtení ještě znásobeno. Velmi se mi líbilo propojení erotiky s thrillerem, perfektní byl i nápad samotného fungování aplikace a obohacení textu o zprávy, což dodávalo knize na čtivosti. Je pravda, že je to asi třetí kniha kterou jsem četla, kde si neoblíbíte asi žádnou postavu. Ale to příběhu nic neubralo, naopak! Jako každý výborný thriller i tento krásně graduje.

recenze z databazeknih.cz

Já, milovnice romantických příběhu, jsem přečetla drsný napínavý thriller, a světe div se, úplně ho žeru! V této knize vám snad ani jedna z postav nemůže být sympatická, ale paradoxně to vůbec nevadí, protože tohle je vážně kruté čtení.
Rozhodně moc doporučuji přečíst i těm, kteří thrillery běžně nečtou, protože tohle si užijí i tak vyhranění čtenáři, jako jsem já. Je to svižné, pikantní, drsné, napínavé… je to vážně skvost!

recenze z databazeknih.cz

Kniha se mi moc líbila. Musím se přiznat, že jsem od ní čekala trochu míň. Příjemně mě proto překvapila. Téma sociálních sítí - ano, tato kniha by měla být v dnešní době povinnou četbou, protože mnoho z těch věcí se může klidně stát. Absolutně must read.

recenze z databazeknih.cz

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Marcel Moss
Jazyk česky
Počet stran 384 stran
Rok vydání 2021
Nakladatel Vendeta
Kód:  EK38810
Prod. číslo:  978-80-277-0167-4
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB08