Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Vánoce Hercula Poirota

Audiokniha
319 Kč
290 Kč bez DPH

Vánoce Hercula Poirota

Další příběh z poirotovské řady vyprávěné Lukášem Hlavicou

„Chce strávit svátky pohromadě se svou rodinou… Mohly by to také být jeho poslední Vánoce.“
Členové rozvětvené rodiny Leeových se sjíždějí na staré venkovské sídlo, aby spolu oslavili Vánoce. Pozvání od Simeona Leea v nich ale vzbuzuje spíše pochybnosti a znepokojení než radost z příbuzenského setkání. Proč je vlastně chce bezcitný a panovačný milionář vidět? Copak se snad na stará kolena změnil? Jaké má úmysly? Avšak dříve, než návštěvníci zjistí, jak se věci mají, je jejich hostitel zavražděn. Naštěstí se do blízkého okolí na svátky vydal i Hercule Poirot, který v dusné atmosféře podezíravosti a vzájemné nevraživosti dokáže vraha nekompromisně usvědčit.
Další příběh z poirotovské řady vyprávěné Lukášem Hlavicou, jejíž předchozí titul VRAŽDA V ORIENT EXPRESU získal cenu AUDIOKNIHA ROKU 2017 – Nejlepší jednohlasá četba.

Napsali o knize Vánoce Hercula Poirota

„Četba zní přirozeně, herec v patřičných místech zcela samozřejmě zadrhává, pousměje se či přidává povzdechy, a navíc čas od času přihodí francouzskou větičku s přízvukem, za nějž by se nemusel stydět ani skutečný Poirot.“

naposlech.cz

„Hlavica tu jako zručný režisér diriguje , své‘ postavy, aby vytvořil nesmírně vrstevnatý a zajímavý svět, který svého posluchače přiláká a nepustí – až u poslední kapitoly. Bez ohledu na to, víte-li, kdo je vrah.“

naposlech.cz

Agatha Christie

Anglická spisovatelka, nejznámější autorka detektivních příběhů, napsala jen s Herculem Poirotem během své téměř šedesátileté literární kariéry 33 románů a skoro 60 povídek. Vytvořila i postavy jiných detektivů (kromě slečny Marplové třeba tajemného pana Quina či úředníka na penzi Parkera Pynea), ale Poirot zůstává jejím nejznámějším a nejoblíbenějším vyšetřovatelem. Úspěšná byla také jako autorka divadelních her (její Past na myši je vůbec nejdéle hranou divadelní hrou) a pod pseudonymem vydávala romantické příběhy. Neustávající zájem o její dílo potvrzuje také množství už realizovaných či teprve připravovaných adaptací (např. nejnovější filmová verze knihy Vražda v Orient expresu).

Lukáš Hlavica

Je absolventem herectví na pražské DAMU, kde posledních dvacet let působí jako pedagog. Kromě herectví a výuky se úspěšně věnuje divadelní i divadelní režii. V současné době je kmenovým režisérem Českého rozhlasu. Jako herec působil v Národním i v Divadle na Vinohradech, poté na čtyři roky zakotvil jako režisér v Dejvickém divadle. Dále účinkuje v audioknihách vydavatelství OneHotBook: Tajemný Etrusk (2014), Mortdecai aneb Záhadný případ s knírem (2015), Praha noir (2016), Vražda v Orient expresu (2018, Audiokniha roku 2017: Nejlepší jednohlasá audiokniha).

Parametry a specifikace

Audio

Délka 08:08:32

Autor

Autor Agatha Christie
Interpret Lukáš Hlavica

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 564 MB
Kategorie Audioknihy, Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AK1B208
Záruka: 24 měsíců
WEB2